Betard Sparta Wrocław we Wroclavii

żużel sparta16 grudnia (w sobotę) o godz. 17.00 we Wroclavii odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu najsłynniejszej wrocławskiej drużyny żużlowej – Betard Sparty Wrocław – na sezon 2018. Wroclavia jest partnerem tego wydarzenia.

Odwiedzający Wroclavię klienci oraz kibice i pasjonaci sportowych emocji już w najbliższą sobotę będą mieli okazję spotkać się z gwiazdami wrocławskiej drużyny, zarówno dobrze znanymi, na czele z Maciejem Janowskim (wrocławianin, kapitan Reprezentacji Polski, czwarty zawodnik świata i złoty medalista The World Games) i Taiem Woffindenem (dwukrotny indywidualny Mistrz Świata, jedna z najwybitniejszych postaci światowego żużla ostatnich lat), jak i z nowymi – Maxem Fricke i Glebem Czugunowem. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości odbędzie się sesja autografowa, a goście Wroclavii będą mogli zdobyć autograf i wykonać wspólne zdjęcie z ulubionymi zawodnikami.

Wstęp na prezentację Kompletnej Paczki 2018 jest bezpłatny. Wydarzenie rozegra się na poziomie 0 Wroclavii, na tzw. main plaza, w pobliżu wejścia autobusowego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama