Ruszyły zapisy do Zimowego Turnieju Piłkarskiego 2018

turniej piłkaMłodzi piłkarze i piłkarki z Wrocławia i okolic będą mogli za darmo rywalizować w kolejnej edycji Zimowego Turnieju Piłkarskiego. Rozgrywki, organizowane przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, odbędą się w hali przy ul. Parkowej we Wrocławiu w trakcie dolnośląskich ferii zimowych. Pierwsze mecze zaplanowano na 15.01.2018 r., zaś ostatnie spotkania zostaną rozegrane 26.01.2018 r.

Jak co roku, dzieci i młodzież będą toczyć futbolowe zmagania w odpowiednich kategoriach wiekowych: łącznie siedmiu, od żaka (rocznik 2009 i młodsi) do młodzieżowca (1996 i młodsi). Każdy z uczestników otrzyma darmową wejściówkę na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze, a zwycięskie drużyny zostaną nagrodzone na murawie Stadionu Wrocław w przerwie wspomnianego spotkania piłkarskiej Ekstraklasy! Dodatkowo, na najlepsze ekipy, poza pamiątkowymi medalami i pucharami, czekają także bony na zakup sprzętu sportowego.

- Nasz turniej to propozycja aktywnego spędzenia okresu ferii zimowych – tłumaczy Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław. Zależy nam na tym, żeby dzieci i młodzież miały możliwość uczestniczenia w zorganizowanej formie rywalizacji, pod okiem profesjonalnych sędziów. Dzięki temu trenerzy klubów sportowych mają okazję szlifować umiejętności swoich podopiecznych w warunkach turniejowych, a grupom znajomych, którzy chcą w wolnym czasie uprawiać sport, zapewniamy bardzo dobre warunki do gry w hali – dodaje Gęstwa.

Do udziału w turnieju mogą zgłaszać się zarówno klubu sportowe, trenujące na co dzień młodych piłkarzy, jak i nieformalne grupy znajomych – „podwórkowe” ekipy. Wystarczy minimum czterech zawodników z pola, bramkarz i do 5 rezerwowych graczy. Zgłoszenia należy nadsyłać do 10.01.2018 r. drogą elektroniczną, pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.mcs.wroc.pl w zakładce „Imprezy sportowe – Zimowy Turniej Piłkarski 2018”.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież