Dzień na planie zdjęciowym z Agnieszką Holland, wizyta u Treflików i gitara Lizzy'ego na aukcjach filmowych na rzecz WOŚP

film wośpPolski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy koordynuje filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystkich miłośników kina zapraszamy do licytowania niezwykłych przedmiotów i przeżyć podarowanych przez polskich filmowców. Na stronie aukcje.wosp.org.pl trwa już 76 aukcji!

Do aukcji, o których pisaliśmy wcześniej, doszły kolejne wyjątkowe przedmioty i przeżycia. Zachęcamy kinomanów do licytowania dnia na planie zdjęciowym z Agnieszką Holland! Zdjęcia do reżyserowanej przez Agnieszkę Holland produkcji odbędą się w Warszawie w pierwszym kwartale 2018 roku. Producent zapewni zwycięzcy opiekuna na planie.

Podobną atrakcję proponuje producent serialu animowanego „Rodzina Treflików”. Wizyta na planie produkcji serialu dla grupy do pięciu osób odbędzie się w Studiu TREFL w Gdyni.

W tym roku można licytować także wyjątkowe fotosy z filmów „Magiczna Zima Muminków” i „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, czarno-biały portret Andrzeja Wajdy autorstwa Bartosza Mrozowskiego, gitarę Lizzy’ego z filmu „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy podarowane przez Małgorzatę Zacharską projekty kostiumów Pawła Małaszyńskiego i Magdaleny Cieleckiej z serialu „Belle Epoque”.

Są również propozycje od organizatorów festiwali. Zachęcamy do licytowania podwójnej akredytacji na 43. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, podwójnego zaproszenia na 20. Kino na Granicy, pakietu VIP na 8. edycję Transatlantyk Festival, a także akredytacji na 11. festiwal NETIA OFF CAMERA oraz 58. Krakowski Festiwal Filmowy!

Przypominamy o wystawionych już wcześniej aukcjach, m.in. kolacji z Robertem Więckiewiczem, zestawu z produkcji filmu „Twój Vincent”, fotosu Magdaleny Cieleckiej z filmu „Ciemno, prawie noc” z autografem aktorki, światłomierza Jerzego Łukaszewicza, podpisanego przez Pawła Pawlikowskiego krzesła reżyserskiego, oryginalnego scenariusza filmu „Jack Strong” z podpisami twórców, a także sukienki zaręczynowej z filmu „Narzeczony na niby” (premiera kinowa 12 stycznia)!

Na filmowych aukcjach na rzecz WOŚP znalazło się również podwójne zaproszenie na premierę filmu „Plan B”, książki, filmy na płytach DVD, plakaty z autografami twórców i zestawy kinomana.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama