Egurrola Challenge. Taneczne widowisko w Sky Tower

turneij egurrola11 lutego zapraszamy na Egurrola Challenge – pierwszy taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu. Królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia! Wstęp wolny!

Podczas Egurrola Challenge na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale, nagrody i puchary. Tancerze wystąpią w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola. Tym bardziej będzie to świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Turniej Egurrola Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych - mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje.

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Zaplanowane są otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Całości dopełni stoisko Egurrola Store z najnowszą kolekcją odzieży i dodatków lifestyle’owych inspirowanych tańcem.

- Jestem pewna, że Egurrola Challenge przyciągnie do Sky Tower wielu miłośników tańca i nie tylko. Widowisko zapowiada się bardzo interesująco i dynamicznie. Mam nadzieję, że podczas jego trwania wiele osób poczuje miłość do tańca, a przy okazji miło spędzi czas w Sky Tower - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Egurrola Challenge rozpocznie się 11 lutego o godz. 10:00 na parterze Sky Tower. Wstęp wolny!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama