Styczniowe spotkanie biegowe

wspólne bieganieW poniedziałek, 29 stycznia, Decathlon Magnolia Park zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu #WspólnyBieg. Jest to seria otwartych spotkań biegowych przeznaczonych głównie dla osób początkujących, które szukają motywacji lub towarzysza do biegania.

Spotkanie poprowadzi Patrycja Stanok, która na co dzień zasila ekipę pasjonatów sportu pracujących w Decathlon Magnolia Park. W wolnych chwilach pokonuje kolejne kilometry uczestnicząc w maratonach i półmaratonach organizowanych na terenie Polski.

- Podczas biegu pokonam wspólnie z uczestnikami trasę liczącą około 5 km. Nie zabraknie także rozgrzewki oraz ćwiczeń poprawiających siłę biegową. Cieszę się, że mogę łączyć pracę z pasją i w ten sposób aktywizować wrocławian - podkreśla organizatorka wydarzenia.

W każdym z dwunastu miesięcy bieżącego roku chcemy organizować przynajmniej dwa spotkania sportowe dla naszych klientów. Zauważyliśmy, że mieszkańcy Wrocławia chętnie biorą udział w przygotowywanych inicjatywach, bardzo nas to cieszy i dodaje jeszcze większej motywacji do działania - mówi Radosław Pruchnik, dyrektor Decathlon Magnolia Park.

#WspólnyBieg odbędzie się w poniedziałek, 29 stycznia o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Uczestnicy wraz z prowadzącą spotkają się przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku oraz Instagramie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama