Komfortowe zakupy w sklepie KOMFORT

komfortW czwartek, 8 lutego o godzinie 10:00 swoje drzwi dla klientów ponownie otworzył zmodernizowany sklep Komfort znajdujący się w PH Bielany przy ul. Czekoladowej 20 we Wrocławiu. Z tej okazji sieć przygotowała specjalne 20% rabaty.

Jeden z wrocławskich sklepów Komfort otworzył swoje przestrzenie po gruntownej modernizacji. Zgodnie z najnowszym konceptem do aranżacji sklepów wykorzystano najmodniejsze kolory – biały i czarny. Podkreślają one nowoczesny charakter sklepu, rozświetlają i optycznie powiększają przestrzeń. Elementami nadającymi przytulności są meble w naturalnym odcieniu drewna.

Sieć sklepów Komfort dołożyła wszelkich starań by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Asortyment został podzielony na strefy: podłóg twardych, dywanów, wykładzin i drzwi. Dzięki temu w prosty sposób klient może znaleźć niezbędne produkty, niezależnie czy jest na etapie remontu mieszkania bądź domu czy też finalnego wyposażania wnętrza.

Do każdej strefy został opracowany inny sposób ekspozycji by ułatwić wybór. Unikatowy koncept został stworzony w oparciu o trendy wzornicze i kolorystyczne, parametry techniczne, funkcje użyteczności oraz poziomy cen. Każdy klient ma więc zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

Nowo otwierane sklepy oferują również praktyczne udogodnienia, wśród których znajdują się stanowiska edukacyjne, gdzie klient poznaje cechy i właściwości produktów oraz ekrany multimedialne, które pozwalają zainspirować się i zobaczyć panele lub dywan w aranżacji wnętrza.

W okresie od czwartku 8 lutego do niedzieli 11 lutego klienci mogą skorzystać ze specjalnego rabatu – wszystkie produkty będą tańsze aż o 20% (rabat nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy usług).

Sklepy Komfort to największa polska sieć z materiałami do aranżacji podłóg. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show