Taśmy do pakowania – wybierz własny nadruk

taśmyNajczęściej spotykane na rynku są taśmy do pakowania bezbarwne bądź brązowe. Są jednak firmy, które oklejają swoje przesyłki taśmą z nadrukiem. A niektóre z nich nawet personalizują taśmy.

Uwaga! Nie rzucać!

Taśma z nadrukiem to ważna rzecz, szczególnie gdy handlujemy delikatnymi przedmiotami. Wysyłając w świat kubki, szkło, sprzęt elektroniczny, itp. należy mieć na uwadze jego bezpieczeństwo. W związku z powyższym warto okleić paczkę taśmą, która poinformuje kuriera, że z tą przesyłką należy być ostrożnym. „Ostrożnie! Nie rzucać”, „Ostrożnie! Szkło” to tylko przykłady możliwych do kupienia taśm.

Taśmy to pakowania – niech twoja firma będzie widoczna

Niektóre firmy oferują również możliwość wykonania autorskiej, spersonalizowanej taśmy do pakowania. Jeżeli chcesz, by twoja paczka wyróżniała się na tle konkurencji, możesz zamówić swój własny napis. Wystarczy wysłać do takiej firmy informację, jak wyobrażamy sobie taśmę, a graficy przygotują odpowiednie projekty.

Taka taśma do pakowania nie tylko robi za „żywą” reklamę twojej firmy, ale nadal w takim samym stopniu zabezpiecza przesyłkę. Użycie mocnego kleju zapewnia pewność, że taśma samoczynnie nie odejdzie od kartonu. Dodatkowo mamy gwarancję bezpieczeństwa naszej paczki. Jeżeli ktoś będzie próbował odkleić taśmę, ta zostawi widoczny ślad na kartonie.

Oprócz tego taśmy do pakowania są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zdarza się, że przesyłki narażone są na wilgoć, deszcz czy promienie słoneczne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że taśma nie odklei się od podłoża. Chroni również przed wnikaniem do środka opakowania wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Hale firm kurierskich nie są sterylnie czyste, dlatego użycie porządnej, a przy tym spersonalizowanej, taśmy do pakowania chroni paczkę przed pyłem, kurzem i wszelkiego rodzaju brudem.

Również dla odbiorcy prywatnego

Jednak spersonalizowane taśmy do pakowania służą nie tylko w firmach. W Polsce są firmy, które oferują taśmy dla każdego, niezależnie czy prowadzi firmę, czy nie. Na takiej taśmie można napisać wszystko. „Kocham moją żonę”, „Taśma szefa”, „Tej paczki broni GROM”, itp. Należy jednak pamiętać, że jeżeli zdecydujemy się na zakup taśmy z napisem, czekają nas niemałe koszty. Firmy specjalizujące się w tego typu usługach, jak np. https://pakownia24.pl - taśmy do pakowania, nie przyjmują małych zamówień. Musimy niestety zamówić kilkadziesiąt rolek ta śmy do pakowania. Zapas ten z pewnością starczy na całe życie.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show