Autorskie spotkanie z twórcami książki "Słodziutki - Biografia Cukru" w Fitness Academy w Sky Tower

sky tower cukierPrzyjdź do Fitness Academy w Sky Tower na spotkanie z autorami książki pt. "Słodziutki - Biografia Cukru" i poznaj całą prawdę o naszym cichym zabójcy, jakim jest cukier. Spotkanie rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Fitness Academy w Sky Tower promuje zdrowy tryb życia, w tym zdrowe nawyki żywieniowe. Dlatego też we wtorek 10 kwietnia zaprasza na spotkanie, które śmiało można nazwać „rozwodem z cukrem”. Wezmą w nim udział autorzy książki pt. "Słodziutki- Biografia Cukru", Judyta Watoła i Dariusz Kortko, którzy opowiedzą o naszej słabości do „białej śmierci”, jak manipulowano wiedzą na jej temat, jak i o szczegółach powstawania książki. - Wierzymy, że spotkanie autorskie wzbudzi duże zainteresowanie wśród Wrocławian. Zarówno wśród tych, którzy już na co dzień dbają o swoją kondycję fizyczną i dietę, jak również wśród tych, którzy potrzebują większej motywacji, by ograniczyć cukier. A ta książka z pewnością da wiele do myślenia - mówi Arkadiusz Mucha, Manager klubu Fitness Academy w Sky Tower.

"Słodziutki - Biografia Cukru" - to historia tragicznego romansu ludzkości z cukrem. Przypomina on długi, toksyczny związek pary kochanków. Zaczyna się od fazy ślepego zakochania, czyli epoki wielkich odkryć geograficznych i zachłyśnięcia się słodyczą na europejskich dworach. Czerwona lampka zapala się dopiero wraz z pierwszymi odkryciami naukowymi związanymi z chorobami wywoływanymi przez cukier, kiedy o cukrze zaczyna się mówić „biała śmierć”. Jednak mimo tej wiedzy okazuje się, że jesteśmy tak uzależnieni od niego, że już nie umiemy bez „słodziutkiego” żyć.

Spotkanie z Judytą Watołą i Dariuszem Kortko rozpocznie się 10 kwietnia o godzinie 18:00 w Fitness Academy w Sky Tower. Na miejscu będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie, jak również zdobyć indywidualną dedykację od autorów. Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show