Kup piwo dla zwierzaka. Wrocławskie puby i knajpy przeznaczą część zysku z piwa na Otwarte Klatki

piwo dla zwierzakaW dniach 27-28 kwietnia 2018 r. Stowarzyszenie Otwarte Klatki zaprasza na pierwszą wrocławską edycję akcji „Kup piwo dla zwierzaka”. Do współpracy zaproszono najlepsze wrocławskie puby i bary, które część zysku ze sprzedaży piwa w ten weekend przekażą na zwierzaki.

Akcja jest prosta i przyjemna - wystarczy pójść na piwo do jednego z wybranych lokali i to wystarczy, aby pomóc zwierzętom. Niektóre lokale na akcję przygotowały specjalne browary. Lista lokali dostępna jest na stronie poświęconej wydarzeniu: http://www.piwodlazwierzaka.otwarteklatki.pl/ oraz na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/192288784715562/

„Jeśli lubicie piwo i chcecie zrobić coś dobrego dla zwierząt - to akcja dla Was” - zachęcają aktywiści stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Otwarte Klatki to organizacja walcząca o poprawę losu zwierząt hodowlanych. Zajmuje się m.in. działaniami mającymi na celu zakaz hodowli zwierząt na futra oraz informuje społeczeństwo o warunkach, w jakich żyją kury znoszące tzw. jajka „trójki”.

Cały dochód przeznaczony jest na działalność statutową stowarzyszenia Otwarte Klatki. Godziny zależne są od godzin otwarcia danego miejsca.

Lista miejsc biorących udział:
Ceregiele Cafe& Pub
Karavan Bar
Małpie Sztuczki
Pod Latarniami
Rumbar
Salvador La Hacienda De Uciecha
Szajba Klubogaleria
4Hops oraz browary: Profesja, Cztery Ściany, Hopium
Surowiec Club
Do Jutra: Pokoyhof oraz Ofiar Oświęcimskich
Szynkarnia Local Food and Multitap
Parish Gastropub

Wspierają puszką:
Szklarnia i SzklarnioweNOVE
Kontynuacja

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show