Arkady Wrocławskie zapraszają w czerwcowe niedziele niehandlowe (10 i 17 czerwca)

niedziela arkadyW czerwcu przypadają dwie niedziele niehandlowe 10 i 17 czerwca. W te dni Arkady Wrocławskie zapraszają do korzystania z oferty rozrywkowej i gastronomicznej. Otwarta bowiem będzie większość restauracji, kino, plac zabaw oraz fitness. Dwie pierwsze godziny parkowania są bezpłatne.

W czerwcowe niedziele niehandlowe w Arkadach Wrocławskich otwarte będą: OH KINO, Fitness Academy, Trafika Shishka79, Kinderplaneta oraz niektóre lokale gastronomiczne: Wyspa Zdrowia, Fashion Cafe, Baroli, KFC, Pizza Hut Express, Pasibus i Boboq Fresh.

- Serdecznie zapraszamy w czerwcowe niedziele niehandlowe do Arkad Wrocławskich. Otwarte będą kino, fitness, plac zabaw i część restauracji. Można zatem zaplanować niedzielny wypad z rodziną, czy przyjaciółmi do Arkad Wrocławskich. Nadal można bezpłatnie parkować w Arkadach Wrocławskich przez pierwsze dwie godziny. W niedziele niehandlowe zapraszamy na poziomy plusowe parkingu - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

10 i 17 czerwca Arkady Wrocławskie będą czynne tak, jak w każdą niedzielę, w godzinach od 10:00 do 20:00, z wyjątkiem restauracji, które zapraszają Klientów od godziny 12:00. W te dni otwarte będą wszystkie wejścia na parterze. Dla zmotoryzowanych udostępnione będą parkingi na poziomach plusowych.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show