Letni fit w Renomie

fit renomaChcesz kompleksowo zadbać o siebie, swoją urodę i sylwetkę? Podejmujesz świadome wybory i wiesz, czego chcesz – zwłaszcza gdy chodzi o zdrowie? Żeby dobrze wyglądać, musisz dobrze się czuć, dlatego zapraszamy na Letni Fit do klubu Renoma już 23 czerwca! To wydarzenie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z byciem fit, jak i tych, którzy pierwsze kroki mają dawno za sobą! Co przygotowaliśmy?

W STREFIE FITNESS (poziom 0) trener personalny z Calypso Fitness podpowie, jakie ćwiczenia są najbardziej efektywne. Nasi specjaliści dobiorą je do Twojego aktualnego poziomu kondycji, tak żeby Twój trening był szyty na miarę! W parze z ćwiczeniami musi iść dieta. Specjaliści w tej dziedzinie czekają na Ciebie piętro wyżej, na poziomie +1. O tym, jakie jedzenie może być Twoim sprzymierzeńcem w walce o zdrowie i urodę, dowiesz się od naszego dietetyka i psychodietetyka w STREFIE DIETY. Dla urozmaicenia – degustacja produktów Eko Pestka. Zaraz obok czeka STREFA BEAUTY – dowiedz się jak dbać o skórę (Zdrowa Skóra we współpracy z kliniką Soft Clinic), zobacz techniki zdobienia paznokci i wykonaj darmowy zabieg parafinowy na dłonie  (Isabelle Nails) oraz zbadaj wzrok z Design Optyk.  

Żeby teoria szła w parze z praktyką, zapraszamy również na WARSZTATY TWORZENIA NATURALNYCH KOSMETYKÓW. Przeprowadzi je pracownia Makutu, w której kliniczna precyzja laboratorium łączy się z naturalnymi korzyściami płynącymi z zielarstwa. Start warsztatów o godz. 14:00 i 18:00, wspólnie przygotujemy aromatyczne mieszanki i kosmetyki do pielęgnacji na bazie ziół.    

A żebyś mogła być fit na co dzień i bez trudu – zapraszamy Cię wraz... z rowerem! Czekamy na Ciebie wraz z profesjonalnym serwisem w STREFIE ROWEROWEJ na Placu Czystym.  

Na koniec JOGA NA DACHU, na poziomie +8 – dla żądnych wrażeń, relaksu i pięknych widoków. Zapraszamy o 13.00 i o 16.00 na 45-minutowe zajęcia. – Zachęcamy wszystkich do znalezienia czasu dla siebie i spędzenia dnia pełnego atrakcji i zdrowia w Renomie – mówi Barbara Wójcik, dyrektor Domu Handlowego Renoma.  

Klienci, którzy w sobotę 23 czerwca dokonają zakupów i wymienią paragony w punkcie obsługi akcji na parterze będą mieli szansę na wygranie karnetów do siłowni lub opieki trenera personalnego. Mamy też eko-torby i bony do naszych restauracji jako nagrody gwarantowane! Drogie panie, pomyślcie o tym, by najbliższą sobotę spędzić z nami w Renomie!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show