MediaMarkt zamiast Saturna w Magnolia Park

mediamarktMediaMarkt to marka dobrze znana mieszkańcom Wrocławia – do trzech wrocławskich sklepów właśnie dołączył czwarty market tej sieci, który już działa w Magnolia Park. Zastąpił on markę Saturn, obecną dotychczas w tej lokalizacji. Nowy MediaMarkt zaprasza Wrocławian do nowoczesnej przestrzeni handlowej, w której znajdą atrakcyjną ofertę elektroniki użytkowej.

Otwarcie sklepu pod nowym szyldem jest wynikiem ogłoszonej niedawno decyzji o połączeniu sieci handlowych MediaMarkt i Saturn. Wszystkie kanały sprzedaży obu sieci zostaną zintegrowane pod marką MediaMarkt, co pozwoli  znacząco wzmocnić pozycję marki na rynku.

Po zakończeniu procesu integracji sieci klienci będą mieli do dyspozycji 85 sklepów MediaMarkt, zapewniających bogatą ofertę towarów i usług. W sklepach można również odebrać produkty zamówione online.

MediaMarkt przejął wszelkie zobowiązania wobec klientów sieci Saturn. Można tu nadal płacić kartą podarunkową Saturn, dokonywać zwrotów i reklamacji produktów kupionych w Saturnie.

Cyfryzacja wszystkich dziedzin naszego życia postępuje w szybkim tempie. Coraz trudniej nadążać za rozwojem technologicznym, dlatego warto odwiedzić nasz nowy sklep. Pokażemy najnowsze trendy, zaprezentujemy funkcje wybranych urządzeń oraz doradzimy, jak optymalnie zaopatrzyć dom czy biuro w sprzęty, które będą funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników – mówi Marcin Fudal, dyrektor sklepu MediaMarkt w Magnolia Park.

Nowy sklep oferuje ogromny wybór najnowszych modeli urządzeń i rozwiązań, w tym szeroki asortyment tak popularnej obecnie elektroniki mobilnej. Znajdziemy tu nie tylko produkty największych światowych producentów, ale także produkty marek własnych KOENIC, ok., PEAQ oraz ISY, które charakteryzują się wysoką jakością i dobrą ceną. Przed dokonaniem wyboru klienci mogą skorzystać z fachowych porad personelu sklepu.

Atrakcyjna i szeroka oferta to nie jedyny wyróżnik MediaMarkt. Wychodząc poza wąsko pojmowaną rolę „sklepu”, MediaMarkt oferuje szeroki wachlarz usług związanych z asortymentem. Można tu zamówić dostawę, pierwszą instalację zakupionych urządzeń.  Na miejscu dostępna jest  oferta ratalna i opcja rozszerzonej ochrony. Wśród przydatnych usług warto wymienić przegrywanie danych z urządzeń i zabezpieczenie szybą lub folią ochronną. W sklepie znajduje się też punkt napraw ekspresowych, w którym można na miejscu wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej drobnej naprawy smartfona.

MediaMarkt dba o ochronę środowiska i zachęca swoich klientów do podejmowania działań proekologicznych. Sklep przyjmuje zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, także o dużych gabarytach. Nie jest przy tym wymagane dokonanie zakupu nowego urządzenia, a usługa jest bezpłatna. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania. Dzięki temu nie trafiają one na składowiska i nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show