Sierpniowa Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower

antykiInteresujesz się antykami? Szukasz niebanalnego prezentu albo ozdób, które pomogą Ci zmienić wystrój wnętrza? Odwiedź Giełdę Antyków i Staroci w Sky Tower. Sierpniowa edycja Giełdy rusza już w najbliższy czwartek 23 sierpnia i potrwa do soboty 25 sierpnia.

Oryginalność i wysoka jakość prezentowanych przedmiotów – to główne atuty Giełdy Antyków i Staroci. Wystawcy z całego kraju, którzy prezentują się w Sky Tower przywożą ze sobą najcenniejsze okazy. Wiele z nich kryje w sobie ciekawe historie, o których sprzedawcy chętnie opowiadają. Wśród wystawianych przedmiotów znajdą się m.in.: obrazy, porcelanowe zastawy i figurki, zegary, zastawy stołowe, świeczniki, srebrne sztućce, kryształowe żyrandole oraz biżuteria.

- Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower również w wakacje cieszy się dużym zainteresowaniem. Miłośnicy antyków, których we Wrocławiu nie brakuje, wiedzą bowiem, że znajdą tu perełkę do swojej kolekcji lub niebanalny prezent dla znajomych - mówi Anna Czwartos-Augustyniak z LC Corp SA.

Giełdę Antyków i Staroci będzie można odwiedzać od 23 do 25 sierpnia w godzinach otwarcia Sky Tower.

Serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show