Miej zdrowie pod kontrolą! Przyjdź na bezpłatne badania i konsultacje w Arkadach Wrocławskich

badania arkadyArkady Wrocławskie zapraszają na jesienną edycję „Zdrowia pod Kontrolą”, czyli bezpłatne badania profilaktyczne i porady medyczne. Akcja odbędzie się 17 listopada na parterze Centrum.

Uczestnicząc w „Zdrowiu pod Kontrolą” w Arkadach Wrocławskich będzie można bezpłatnie wykonać m.in.: badanie wzroku, EKG, pomiar glukozy we krwi oraz skorzystać przeglądu stomatologicznego. Na miejscu będą także stanowiska do samobadania piersi i nauki pierwszej pomocy oraz stoisko Fundacji DKMS, przy którym prowadzone będą zapisy do Bazy Dawców Komórek Macierzystych. Ale to nie wszystko. Podczas „Zdrowia pod Kontrolą” chętni będą mogli także skorzystać z porad w zakresie szczepień oraz zaburzeń odżywiania, a także poradzić się dermokonsultanki, jak prawidłowo dbać o skórę. Z kolei w Szpitalu Pluszowego Misia dzieci będą wypisywać recepty oraz osłuchiwać pluszaki.

- Każdy moment, by wykonać podstawowe badania profilaktyczne jest dobry. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w Arkadowej odsłonie „Zdrowia pod Kontrolą”. Tym bardziej, że w jednym miejscu można wykonać wiele badań i skorzystać z konsultacji medycznych bez wcześniejszych zapisów  - mówi Jagoda Najwer z Arkad Wrocławskich.

Jesienna edycja „Zdrowia pod Kontrolą” w Arkadach Wrocławskich odbędzie się 17 listopada w godzinach od 10:00 do 18:00. Organizatorem akcji jest IFMSA Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show