Wyjątkowe walentynki we Wroclavii

walentynki wroclaviaPrzez cały tydzień, od 11 lutego na gości Wroclavii czekają rabaty i oferty specjalne dla par, a już w sobotę, 16 lutego – prawdziwa uczta zmysłów: warsztaty kulinarne dla dwojga, w całości poświęcone przygotowaniu afrodyzjaków, degustacja koktajli miłosnych oraz kolacja „Secret of Love” z niezwykłym menu i pokazem taneczno-teatralnym. Zaproszenia na tę jedyną w swoim rodzaju kolację można zdobyć między 4 a 13 lutego, biorąc udział w konkursach radiowych oraz na profilu Facebook Wroclavii i Beaty Śniechowskiej.

Warsztaty kulinarne „Afrodyzjaki w kuchni, czyli przez żołądek do serca” – 16 lutego, godz. 13.00-17.00

Tajniki naturalnych afrodyzjaków będzie można poznać na warsztatach, które poprowadzi Beata Śniechowska, zwyciężczyni programu Master Chef. Na warsztaty warto przyjść z drugą połówką, przyjaciółką, czy kimś z rodziny – bo wspólne gotowanie to prawdziwa frajda. Warsztaty trwają ok. 1h, a kolejne tury zaczynają się o godz. 13.00, 14.30 i 16.00.

Degustacja koktajli miłosnych i walentynkowa fotobudka – 16 lutego, godz. 12.00-17.00

Podczas pokazów barmańskich we Wroclavii będzie można zobaczyć, jak powstają prawdziwe koktajle miłosne. Zostaną one stworzone z naturalnych afrodyzjaków, pysznych owoców, warzyw i ciekawych dodatków, z użyciem ciekłego azotu. Po degustacji będzie można zrobić sobie zdjęcie w walentynkowej fotobudce. Obie atrakcje dostępne będą na poziomie 0, w pobliżu fontanny.

Kolacja „Secret of Love” oraz pokaz taneczny – 16 lutego, godz. 19.00-21.00

Na tę wyjątkową atrakcję zapraszają Beata Śniechowska, zwyciężczyni programu Master Chef oraz Marcin Mroziński, finalista You Can Dance. Uczestnicy skosztują wyjątkowego, 5-daniowego menu degustacyjnego, w którym królować będą afrodyzjaki. Będzie to nie tylko uczta dla podniebienia, ale też innych zmysłów – bowiem dodatkowo obejrzą wyjątkowy pokaz taneczno-teatralny i rozwiążą intrygujące zagadki, które przybliżą ich do odkrycia tytułowego sekretu miłości. Zaproszenia na kolację można zdobyć wyłącznie biorąc udział w konkursach: na profilu Facebook Beaty Śniechowskiej (8-10.02), na profilu Facebook Wroclavii (11-13.02), a także w Radiu RAM (4-08.02).

Zaproszenia na kawę dla dwóch osób w jednej z kawiarni Wroclavii – 14-16 lutego

Wystarczy okazać paragon na zrobione we Wroclavii zakupy za kwotę min. 100 zł, by odebrać w recepcji Wroclavii na poz. 0 zaproszenie na kawę dla dwóch osób. Można je wykorzystać w jednej z wielu kawiarni we Wroclavii, np. Etno Cafe, Green Caffe Nero, Grycan, Costa Coffe, Starbucks, Lili Café.

Przez cały tydzień goście Wroclavii znajdą w centrum nie tylko propozycje prezentów walentynkowych, ale też specjalne rabaty dla par. Więcej informacji znajduje się na stronie www.wroclavia.pl. Aby wziąć udział w warsztatach należy posiadać kartę stałego klienta Wroclavii i zapisać się przez stronę www.wroclavia.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show