Dni Otwarte wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

Dni Otwarte wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych ZwierzątZapraszamy na coroczne Dni Otwarte wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt!

Kiedy?

W tym roku odbędą się w pierwszy weekend października, tj. 5.-6.10.2019 r. w godzinach od 9:00 do 17:00. Zachęcamy do tego, aby "przyjść, poznać nas i adoptować zwierzaka"!

Szlachetna idea

Dni Otwarte są już tradycją wrocławskiego schroniska. Organizując je od kilkunastu lat zachęcamy do adopcji naszych czworonożnych podopiecznych. Staramy się zwrócić uwagę na problem bezdomności zwierząt i pokazać swoją codzienną pracę na ich rzecz.

Podczas Dni Otwartych do Państwa dyspozycji będzie większa grupa pracowników oraz wolontariuszy, którzy opowiedzą o zwierzakach i postarają się doradzić w kwestii adopcji, wychowania oraz pielęgnacji. Dodatkowo na miejscu dostępny będzie "bazarek" z produktami, które można nabyć w zamian za darowiznę na rzecz podopiecznych schroniska.

Wyprawka dla zwierzaków

Pracownicy Biura Adopcji oraz firmy Royal Canin do każdej adopcji wydadzą wyprawkę, która będzie symbolicznym prezentem "na nową drogę życia" :). W tych dniach będzie można także przywieźć dary dla zwierząt. Mile widziane są ciepłe koce oraz karmy dla psów i kotów. Przydadzą się także ręczniki i gazety czarno - białe.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia, w którym systematycznie będziemy umieszczać informacje odnośnie tegorocznych atrakcji Dni Otwartych.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/512794532600666/

Dane schroniska:

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2, 51-007 Wrocław
NIP 89923 18 978
KRS 0000154454
(Pomagajmy zwierzętom przekazując 1% podatku z dopiskiem "Schronisko we Wrocławiu")

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show