Galeria Dominikańska z akcją #WspieramGastronomię

restauracjeDuża kawa z pianką, deser, kanapka na ciepło, pizza, sałatka, a może pikantne skrzydełka? Wybierz to na co masz ochotę i … pozwól innym przyrządzić coś pysznego dla siebie. Do udziału w akcji #WspieramGastronomię zachęca wrocławian Galeria Dominikańska. Zamawiając na wynos, można wspomóc ulubione lokale, a dodatkowo zdobyć nagrodę. Za zakupy w McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Cukierni Sowa czy Starbucks klienci otrzymują naklejki, które mogą wymienić na termiczną torbę.

Gastronomia jest jedną z tych branż, dla której z uwagi na aktualne obostrzenia, każda forma wsparcia jest cenna. Dlatego Galeria Dominikańska uruchomiła akcję wspierającą wybrane, działające na jej terenie lokale gastronomiczne. Zamawiając na wynos lub w dostawie pyszną pizzę, burgera, kawę, ciastka lub inne przekąski, klient otrzymuje naklejki, które może wymienić na torbę termiczną.

- Większość z nas z utęsknieniem myśli o powrocie do normalności, w tym o spotkaniach i rozmowach przy kawie lub posiłku z przyjaciółmi „na mieście”. Aktualnie możemy skorzystać tylko z oferty na wynos. Póki większość z nas pracuje i uczy się w domu, warto sprawić sobie odrobinę przyjemności i zamówić danie z dostawą. Dołączając do akcji #WspieramGastronomię wspieramy jedną z gałęzi biznesu, która, przez pandemię i związane z nią ograniczenia, ucierpiała najbardziej. Serdecznie zachęcamy mieszkańców Wrocławia do udziału w inicjatywie – mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

W akcji #WspieramGastronomię można wziąć udział od 27 listopada do 20 grudnia br. Za każde wydane 20 zł w McDonald’s, KFC, Pizza Hut, Cukierni Sowa czy Starbucks w Galerii Dominikańskiej klient otrzymuje naklejkę. Za 6 naklejek zebranych na specjalnej ulotce promocyjnej można otrzymać torbę termiczną w kilku kolorach do wyboru, oznaczoną hashtagiem akcji. Promocja dotyczy zakupów na wynos oraz w dostawie. Nagrody można odbierać w infopunkcie zlokalizowanym na poziomie 0 lub w lokalach objętych akcją.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show