Gramy dla Jerzyka!

koncert dla jerzykaFundacja Grupy PKP wraz z wokalistą Michałem Kaczmarkiem zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny. Jego celem jest zebranie pieniędzy na operację serca małego podopiecznego Fundacji.

– Jerzyk pilnie wymaga leczenia. Koszt operacji wynosi 800 tys. zł. By zebrać tak dużą sumę pieniędzy, rodzice zwrócili się do nas o pomoc. Mamy mało czasu, a dzięki uprzejmości Michała organizujemy specjalny i wyjątkowy koncert online podczas którego będziemy zbierać pieniądze na operację dziecka. – podkreśla Katarzyna Kucharek, prezes zarządu Fundacji Grupy PKP.

Nasz podopieczny Jerzyk, by żyć potrzebuje 800 tys. złotych na operację ratującą mu życie. Do tej pory dziecko przeszło  dwie ciężkie operacje serca i osiem zabiegów ratujących jego życie. Chłopiec przez dwa lata mieszkał w szpitalu, był wiele razy reanimowany. Obecnie przebywa z rodzicami w domu, ale jego stan nie jest dobry i wymaga natychmiastowego leczenia. Klinika w Genewie zaproponowała skorygowanie tego, co w serduszku nadal nie działa poprzez przebadanie przypadłości Jerzyka i leczenie w dwóch etapach kardiochirurgicznych.

– Cierpienie powoduje u mnie bunt. Szczególnie, kiedy słyszę o bólu dzieci. Nie mogę pogodzić się z tym, że dzieci cierpią, a nawet umierają tylko dlatego, że nie wystarczyło pieniędzy, żeby im pomóc. Najchętniej zagrałbym koncert dla każdego chorego dziecka. Tym razem zaśpiewam dla Jerzyka. Wierzę, że pomoże to otworzyć Wasze serca i Wasze portfele i razem pomożemy mu wygrać wyścig z czasem. Do zobaczenie 2 stycznia o 19:00. – mówi Michał Kaczmarek

Kwota leczenia jest ogromna i znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Prosimy o pomoc i wsparcie. Liczy się każda złotówka! Aby wesprzeć leczenie Jerzyka, wystarczy przekazać środki na nr konta: 59 1320 0019 1649 3010 2000 0017. Treść przelewu: darowizna na cele statutowe – dla Jerzyka.

Koncert odbędzie się 2 stycznia o godzinie 19:00. Będzie dostępny na stronie www.muzyka.interia.pl, a także na profilu Fundacji Grupy PKP w serwisie społecznościowym Facebook. Prosimy o wsparcie, liczy się każda złotówka!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show