Zaszczep się przy okazji zakupów

szczepienie magnoliaPlanujesz zakupy na piątek lub sobotę? A może wypad do kina? W Magnolia Park możesz przy okazji zaszczepić się przeciw koronawirusowi. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść do punktu szczepień przed centrum handlowym. Akcja jest bezpłatna.

Specjalny punkt szczepień przeciw COVID-19 będzie działać pod Magnolia Park jutro i w sobotę. W namiocie przed wejściem od ul. Legnickiej dyżurować będą specjaliści z LUX MED – lekarze i pielęgniarki. Szczepienie pierwszą dawką preparatem Pfizer można będzie otrzymać po wcześniejszej kwalifikacji medycznej. Wszystko bez zbędnych formalności – można przyjść przy okazji zakupów, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja, a szczepienie jest bezpłatne.

Zaszczepić się mogą dorośli i dzieci powyżej 12 lat, którzy nie przyjęli jeszcze pierwszej dawki szczepienia. W przypadku szczepień dzieci wymagana jest obecność rodzica. – Jeśli ktoś się jeszcze nie zaszczepił, to teraz nadarza się ku temu dobra okazja. Warto pomyśleć o sobie i swoich bliskich – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Punkt szczepień – namiot LUX MED przed wejściem do Magnolia Park od strony ul. Legnickiej.

Godziny otwarcia:
•    25 czerwca (piątek) od 14.00 do 20.00.
•    26 czerwca (sobota) od 10.00 do 18.00.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show