Well Fitness zastąpi Fitness World

well fitnessRodzinna atmosfera, dostępność 24 godziny na dobę, wysokiej jakości sprzęt oraz szeroka gama zajęć – to i jeszcze więcej czeka klientów klubów sieci Well Fitness, która od 1 września zastąpiła istniejącą dotychczas sieć Fitness World. Rebranding przeszło wszystkich 20 lokali, w tym te zlokalizowane we Wrocławiu. W trakcie zmian placówki będą funkcjonować normalnie. Właścicielem klubów od grudnia 2020 roku jest Medicover Polska.

- Holistyczne podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń było wyróżnikiem Fitness World. W Well Fitness będziemy kontynuować tę filozofię. Chcemy, aby było to miejsce dla każdego - bez względu na poziom zaawansowania treningowego, wiek czy kondycję. Wykwalifikowany zespół sprawia, że osoby odwiedzające siłownie z całą pewnością będą czuć się pewnie i komfortowo, a dodatkowe wsparcie eksperckie Medicover ułatwi naszym klientom łączyć budowanie formy z dbaniem o zdrowie- mówi Maciej Kupis, dyrektor sieci Well Fitness.

Usługa najwyższej jakości

Kluby Well Fitness o powierzchni od 800 do 2500 m² zostały wyposażone w najwyższej jakości sprzęt od wiodących producentów sprzętu fitness na świecie. Klimatyzowane obiekty, podzielonesą na kilka stref: cardio, stretchingu, funkcjonalną, obwodową oraz wolnych ciężarów. W cenę karnetu wliczona jest szeroka, nielimitowana oferta zajęć fitness oraz możliwość regularnego wykonywania analizy składu ciała. Siłownie otwarte są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Posiadacze karty Medicover Sport oraz PZU Sport będą mogli skorzystać z oferty abonamentowej sieci.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Właścicielem Well Fitness jest Medicover Polska - międzynarodowa firma, świadczącą usługi medyczne i diagnostyczne, stale rozwijająca swoje portfolio w zakresie oferowania usług sportowych. Jak podkreśla Maciej Kupis współpraca z Medicover pomoże w jeszcze lepszym dopasowaniu oferty sieci do potrzeb klienta. - Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Dlatego Medicover angażuje się w promocję aktywności fizycznej. W ramach naszej współpracy, między innymi zostaną opracowane zajęcia rekomendowane przez Medicover, z których będzie mógł skorzystać każdy nasz klient - mówi dyrektor sieci Well Fitness.

Kluby Well Fitness we Wrocławiu możemy znaleźć przy ulicy: Wiwulskiego 12, Świeradowskiej 51/57, Grabiszyńskiej 269, Długosza 74 oraz Trzebnickiej 33.

O Well Fitness

Well Fitness to sieć 20 lokali zlokalizowanych w południowo-zachodniej Polsce, m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Katowicach i Bytomiu. Powstała na bazie klubów Fitness World, które w pod koniec 2020 roku zostały przejęte przez Medicover Polska. Kluby Well Fitness zapewniają dostęp przez całą dobę, siedem dni w tygodniu oraz zajęcia fitness w cenie karnetu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show