Świat profesjonalnych kosmetyków do włosów. Odwiedź nowy sklep w Magnolia Park

kosmetyki magnoliaPółki pełne szamponów i odżywek polecanych przez profesjonalistów. W Magnolia Park otwarto salon Hair Shop, w którym indywidualni klienci mogą kupić kosmetyki do włosów oraz akcesoria do stylizacji używane w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

W Magnolia Park właśnie otworzył się salon Hair Shop oferujący profesjonalne kosmetyki i akcesoria do włosów. Dla pierwszych 100 klientów przygotowano upominki – lakiery do stylizacji włosów polecane przez stylistów.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą mieć dostęp do produktów z najwyższej półki. Otwarcie salonu Hair Shop daje im taką szansę, gdyż już teraz mogą zaopatrzyć się stacjonarnie w produkty dostępne do tej pory tylko w salonach fryzjerskich – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

W asortymencie Hair Shop znajdziemy produkty popularnych światowych marek tj. Kérastase, L'Oréal, Wella i Matrix, a także asortyment polskich marek Stapiz, Scandic, Trychoxin.

Oferta Hair Shop to także profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów. W salonie są dostępne suszarki, prostownice, a także maszynki do cięcia włosów i trymery. Nowo otwarty salon zapewnia także profesjonalną obsługę. Specjalnie przeszkoleni pracownicy pomogą dobrać produkty odpowiednie do każdego rodzaju włosów.

Salon Hair Shop znajduje się parterze, naprzeciw hipermarketu Carrefour, pomiędzy Inmedio oraz pralnią EBS.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show