Groziło im przerwanie budowy domu dla zwierząt! Dzięki zbiórce już prawie udało się ocalić Zwierzęcy Raj

psy pomocZwierzęta ratowane podczas interwencji mogły stracić swój dom. Przez inflację i kryzys ekonomiczny budowa ośrodka Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt stanęła pod znakiem zapytania. Dzięki zbiórce na Pomagam.pl nadzieja wróciła!

- Inflacja powoli zabija nasze marzenia na stworzenie wyjątkowego miejsca dla zwierząt ratowanych podczas interwencji – czytamy na zbiórce DIOZ. Problemy organizacji się piętrzą, a finansowy paraliż oznacza brak możliwości dalszego ratowania i przyjmowania potrzebujących zwierząt.

Żeby dalej funkcjonować i pomagać zwierzakom z interwencji, trzeba wybudować kociarnię czy zorganizować psie domki. Takie miejsca muszą mieć odpowiednią przestrzeń, sprzęt i infrastrukturę, by spełniać potrzeby zwierząt, które tam trafiają. Zwierzaki często po bardzo ciężkich przejściach muszą mieć zapewnione jak najlepsze warunki. Koszty szacowane są aż na milion złotych! Dzięki zbiórce zorganizowanej na Pomagam.pl i wspaniałym, hojnym darczyńcom, udało się zebrać już prawie całą kwotę! Już tak niewiele brakuje do osiągnięcia celu i ocalenia Zwierzęcego Raju.

Działacze Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt dają z siebie wszystko, żeby pomagać czworonogom. Nie daliby jednak rady bez pomocy osób, którym również zależy na losie zwierzaków. Rozbudowę ośrodka nadal można wesprzeć, wpłacając pieniądze na zbiórkę na portalu Pomagam.pl, gdzie organizatorzy piszą: - Bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony państwa jesteśmy spisani tylko na Waszą pomoc! Prosimy Was z całego serca o wsparcie w stworzeniu prawdziwego domu dla zwierząt!

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/zwierzecy-raj

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show