Koszty pomocy dla zwierząt dramatycznie rosną! DIOZ apeluje o wsparcie

zwierzeta pomocDolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt ratuje zwierzęta na terenie całej Polski. Koszty walki o życie zapomnianych przez złych ludzi istot, przy galopującej inflacji, wciąż się piętrzą! Działacze proszą o pomoc, by móc dalej pomagać.

DIOZ jest organizacją pozarządową działającą dla ochrony i pomocy zwierzętom na terenie całej Polski. Działacze i wolontariusze podejmują interwencje w najbardziej skrajnych przypadkach zaniedbań, jak również opiekują się na co dzień porzuconymi zwierzętami.

- Często pokazujemy Wam najgorsze scenariusze napisane przez oprawców, których obraz nawet nas przeraża. Ale musimy to robić, aby pokazać, do czego są zdolni Ci ułomni barbarzyńcy. Jednak to, co Wam pokazujemy, to jedynie wierzchołek naszej codziennej pracy. Koszty walki o życie zapomnianych przez złych ludzi istot, przy galopującej inflacji, wciąż się piętrzą. Pomożecie nam wyjść z tego impasu? Błagamy nie w swoim imieniu, a w imieniu kolejnych żyć, czekających na ratunek - pisze DIOZ na stronie zbiórki.

Pod opieką Inspektoratu znajduje się obecnie ogromna liczba zwierząt domowych, gospodarskich oraz dzikich. DIOZ opiekuje się również ponad 50 czworonożnymi emerytami, którzy nie mają szans na przygarnięcie przez kogokolwiek. Walka o ich godną starość generuje wydatki, których wolontariusze sami nie są w stanie udźwignąć.

Lata zaniedbań opiekuńczych wymagają wdrażania drogich, lecz skutecznych terapii. Prócz leczenia zwierząt, utrzymanie ośrodka to cała masa innych wydatków, w tym utrzymanie opiekunów, lekarzy, czy fizjoterapeutów. Przytłaczające są też opłaty za odpady, oraz wynajmowanie tymczasowych kontenerów, w których DIOZ funkcjonuje w czasie budowy.

Osobiście również możesz pomagać pokrzywdzonym zwierzętom. Sytuacja Inspektoratu jest dramatyczna, a koszty utrzymania zwierząt cały czas rosną! Wspomóc działania DIOZ można, wpłacając pieniądze bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl.

Linki do zbiórki: https://pomagam.pl/d9gb7y

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show