Leroy Merlin rozdaje hiacynty za elektrośmieci

elektrosmieciW sobotę 22 kwietnia we wszystkich 78 sklepach Leroy Merlin organizowana jest zbiórka elektrośmieci. W zamian za przestarzały lub zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny rozdawane będą kwitnące hiacynty.

“Obchodzony od 53 lat Dzień Ziemi jest najlepszym momentem, żeby we wszystkich sklepach Leroy Merlin przeprowadzić akcję, którą w wielu lokalizacjach już wcześniej organizowaliśmy. Z perspektywy przeprowadzonych zbiórek wiem, że są prawdziwym ratunkiem dla strychów, piwnic i obejść naszych klientów, a otrzymana w ramach akcji roślina – tym razem hiacynt – wspiera równowagę w przyrodzie.” - mówi Ewa Wesołowska, Koordynator akcji.

Elektrośmieci będzie można oddać w sobotę 22 kwietnia w oznaczonych miejscach w godzinach otwarcia sklepu. W organizację zbiórki we wszystkich sklepach Leroy Merlin zaangażowanych jest ponad dwa tysiące osób. Bazując na doświadczeniu z poprzednich akcji firma spodziewa się zebrać około 100 ton elektrośmieci i wydać w zamian około 40 tysięcy hiacyntów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show