Odbierz nagrodę za szkolne świadectwo

bony za swiadectwoZakończenie roku szkolnego to wyjątkowo radosny dzień dla każdego ucznia. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Bielany przygotowało specjalne nagrody. Ci, którzy w sobotę 24 czerwca w specjalnym punkcie w pasażu centrum handlowego okażą świadectwa za rok szkolny 2022/2023, mogą otrzymać bon na letnie zakupy! Akacja rozpocznie się o godzinie 12.00.

Pod koniec tygodnia uczniowie odbiorą świadectwa szkolne i rozpoczną upragnione wakacje. Aby ten moment był bardziej radosny, Centrum Handlowe Auchan Bielany przygotowało dla uczniów niespodziankę.

Tylko w sobotę 24 czerwca każdy uczeń, który odwiedzi centrum handlowe w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej i w specjalnym punkcie okaże świadectwo szkolne za rok 2022/2023, będzie mógł otrzymać bon o wartości 30 złotych. Wakacyjny bon będzie można zrealizować wyłącznie w dniu akcji, czyli 24 czerwca, w sklepach centrum handlowego. To okazja, żeby uzupełnić letnią garderobę czy zdobyć ciekawą książkę na wakacje.

Akcja trwa od godziny 12.00 do godziny 18.00, ale warto się pospieszyć, bo liczba nagród jest ograniczona. Bony na zakupy będą rozdawane po uprzednim przedstawieniu oryginału świadectwa w Punkcie Obsługi Konkursu.

Akcja „Bony za świadectwo” odbędzie się 24 czerwca w Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show