Thai Wok nowym najemcą w Magnolia Park

thai workPopularna sieć serwująca dania kuchni tajskiej otworzyła swój lokal w Magnolia Park. Jest to drugi punkt tej marki we Wrocławiu i 23. taki lokal na mapie Polski.

Stawiają na oryginale receptury i lokalnych dostawców. Ich flagowym daniem jest pad thai. Słynna sieć Thai Wok dołączyła do najemców Magnolia Park, a jej lokal znajduje się w strefie food court na pierwszym piętrze.  

Thai Wok znany jest ze zróżnicowanego, orientalnego menu, w skład którego wchodzą wysokiej jakości składniki. Restauracja opiera się przede wszystkim na potrawach charakterystycznych dla kuchni azjatyckiej takich jak smażone makarony, ryże z kurczakiem, wołowiną czy krewetkami, buny, zupy pho, pierożki gyoza, samosy, sajgonki i aromatyczne sałatki. W swojej ofercie Thai Wok posiada również dania dla wegetarian czy wegan – w menu jest dostępny między innymi wegański pad thai.

– Kuchnia orientalna, a zwłaszcza tajska, jest coraz popularniejsza wśród wrocławian. Dołączenie Thai Wok do naszych najemców to spełnienie oczekiwań naszych klientów w zakresie jeszcze bardziej zróżnicowanej oferty gastronomicznej w Magnolia Park, a także poszerzenie naszej strefy food court o dynamicznie rozwijającą się i lubianą markę – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Nowo otwarty lokal będzie 23. lokalizacją Thai Wok na mapie Polski. Sieć prowadzi już swoje punkty w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni, Gdańsku oraz w Jankach.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show