Wygraj 2 tysiące złotych na organizację wydarzenia w ramach „Tygodnia prawa do sądu z Fundacją Court Watch Polska”

minigrantyFundacja Court Watch Polska ogłosiła konkurs na przyznanie minigrantów dla swoich wolontariuszy*. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują możliwości realizowania nowatorskich pomysłów na działania w obszarze prawa do sądu i chcą rozwijać swoje kompetencje społeczne.

Na czym polega konkurs

– Nasi wolontariusze regularnie wysyłali nam pomysły na działania lokalne. Projekty brzmiały świetnie, ale trudno było je zrealizować bez dodatkowych funduszy. Dlatego, wyszliśmy naprzeciw tym potrzebom i przygotowaliśmy konkurs na minigranty – tłumaczy Daria Hofman, dyrektor zarządzająca FCWP.

Minigranty to świetna możliwość do inkubowania nowych projektów i inicjatyw wolontariackich. To również wyjątkowa okazja do zainspirowania siebie i innych do działań społecznych. W ramach minigrantu Fundacja Court Watch Polska oferuje wsparcie:

●    finansowe: od 500 zł do 2000 zł
●    merytoryczne: materiały ułatwiające realizację projektu oraz stały kontakt z Opiekunem projektu
●    promocyjne: działania w mediach społecznościowych, lokalnych i tradycyjnych

Wszelkie szczegóły oraz pełna dokumentacja konkursowa znajduje się na stronie minigrantów: https://courtwatch.pl/projekty/projekty-biezace/minigranty-dla-wolontariuszy-court-watch/

Na co można przeznaczyć fundusze

Środki z minigrantu można przeznaczyć na realizację działań wolontariackich, w ramach których zorganizowane zostanie co najmniej jedno wydarzenie promujące prawo do sądu w ramach „Tygodnia prawa do sądu z Fundacją Court Watch Polska”, który potrwa od 11 do 17 grudnia 2023 roku. Planowane działania powinny być spójne z celami statutowymi Fundacji Court Watch Polska.

*ważne: uczestnikiem konkursu może być osoba, która jest lub deklaruje chęć dołączenia do naszych wolontariuszy najpóźniej na dzień realizacji projektu [szczegóły w Regulaminie].

Jak wziąć udział

1. Załóż drużynę (min. 2 osoby). Upewnijcie się, że macie aktywne konto w Systemie Obsługi Wolontariatu.

2. Sprawdźcie dokładnie Regulamin konkursu.

3. Zaplanujcie co najmniej 1 inicjatywę w ramach „Tygodnia prawa do sądu Fundacji Court Watch Polska”. Realizacja pomysłu musi odbyć się w terminie od 11 do 17 grudnia 2023 r.

4. Wypełnijcie i złóżcie wniosek konkursowy do 10 listopada 2023 r.

5. Wyniki konkursowe ogłosimy do 17 listopada 2023 r.

Serdecznie polecamy udział w tym konkursie i życzymy powodzenia w realizacji Waszych pomysłów!

Realizacja konkursu odbywa się w ramach działań Fundacji Court Watch Polska w projekcie WOW w NGO we współpracy z Biurem Programu Korpus Solidarności w Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show