Wielki event gamingowy dla fanów EA SPORTS FC we Wrocławiu

event ganingowy256 zawodników już czeka, by zmierzyć się na wirtualnej murawie we Wrocławiu. Wszystko za sprawą turnieju kwalifikacyjnego do Finałów Open PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, który już 2 grudnia odbędzie się w centrum handlowym Magnolia Park.

Największa jak do tej pory liczba zapisanych zawodników do turnieju offline PKO BP Ekstraklasa Games. 16 stanowisk dla graczy. Kilka godzin solidnych sportowych emocji, które podgrzeje dodatkowo wizyta piłkarzy Śląska Wrocław. To wszystko czeka na uczestników kwalifikacji do Finałów Open PKO Bank Polski Ekstraklasa Games w Magnolia Park.

– Pierwszy raz jesteśmy we Wrocławiu i pierwszy raz aż tylu zawodników zapisało się, by sprawdzić swoje siły w meczach EA SPORTS FC 24. Rejestracja jest już zamknięta, ale nadal będzie można na miejscu zapisać się na listę rezerwową – mówi Bartosz Orzechowski, organizator Ekstraklasa Games i zaprasza wszystkich w sobotę do Magnolia Park. Zaznacza również, że to dopiero początek atrakcji. 2 grudnia w Magnolia Park pojawią się też piłkarze Śląska Wrocław, którzy zagrają z chętnymi kibicami w EA SPORTS FC 24.

Zwycięzca turnieju kwalifikacyjnego we Wrocławiu trafi do Finałów Open, które odbędą się w kwietniu. Tam walka będzie toczyć się już o udział w zmaganiach o mistrzostwo Polski z najlepszymi graczami w kraju. Dodatkowo najlepsza ósemka sobotnich zawodów otrzyma podwójne zaproszenia na mecze Śląska oraz nagrody rzeczowe: Pad PlayStation5, bon PlayStation Network o wartości 100 PLN, 2 gry EA SPORTS FC 24, gadżety od marki Iiyama oraz od Śląska i PKO BP Ekstraklasa Games, a także karty podarunkowe wartości 200 zł od Magnolia Park. Dla wszystkich graczy biorących udział w turnieju przygotowano bilety na mecz Śląska Wrocław.

– Pierwszy raz zawodnicy z Dolnego Śląska mają możliwość wziąć udział w kwalifikacjach do Finałów Open PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. Ten wielki event gamingowy to idealna okazja, by sprawdzić swoje siły na wirtualnej murawie, a także spotkać się z zawodnikami Śląska Wrocław. Zapraszamy! – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Wydarzenie rozpocznie się 2 grudnia o godz. 12.30, ale już od 11.00 gracze mogą wpisywać się na listy rezerwowe.

Turniej kwalifikacyjny odbędzie się na wewnętrznym placu eventowym w Magnolia Park, przy wejściu z ul. Legnickiej.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show