Przyjdź na zakupy i odbierz prezent od Magnolia Park

magnolia karty podarunkoweZbliża się kolejny weekend, podczas którego wrocławianie będą szukali wymarzonych prezentów gwiazdkowych. Wielu z nich uda się na zakupy do Magnolia Park, największej na Dolnym Śląsku galerii handlowej, w której czekają na nich dodatkowe upominki w postaci kart podarunkowych na kolejne zakupy.

Zbliżający się weekend to czas przedświątecznych zakupów, zwłaszcza że niedziela 17 grudnia jest dniem handlowym. Z okazji zbliżających się świąt Magnolia Park przygotowała specjalne prezenty dla swoich klientów. To 600 kart podarunkowych, które będą rozdawane 16 grudnia, w sobotę, a ich łączna wartość to aż 30 tys. zł.

Kartę podarunkową może otrzymać ten, kto 16 grudnia zrobi zakupy w Magnolia Park za kwotę 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach.

Każda karta ma wartość 50 zł i można ją wykorzystać w blisko 260 sklepach, restauracjach i kawiarniach w Magnolia Park. Można za nią zrealizować np. zakup świątecznego prezentu lub dodatków na wiosnę czy jesień, gdyż jest ważna przez 12 miesięcy. Karta podarunkowa Magnolia Park jest również doskonałym prezentem pod choinkę.

Karty podarunkowe będą rozdawane w sobotę od godz. 11.00 do godz. 20.00 lub do wyczerpania zapasów. Miejsce odbioru to stoisko promocyjne od strony wejścia przy ul. Legnickiej, w okolicy sklepów YES i Jubitom.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show