W Alei Bielany wszystko gra przez całe ferie!

ferie aleja bielanyWłaśnie rozpoczynają się ferie, ale dzieci z Wrocławia i Dolnego Śląska nie powinny narzekać na nudę, ponieważ w tym roku oferta zajęć dla młodszych oraz starszych jest wyjątkowo szeroka.  Amatorzy wirtualnej rozrywki nie mogą przegapić ferii w Alei Bielany. Tutaj, od 13 do 28 stycznia będą mieli do dyspozycji aż 7 stref pełnych gamingowych atrakcji.

Dla miłośników klasyki przygotowano strefę PC z takimi tytułami jak Minecraft, Roblox czy Fall Guys. Fani konsoli będą mogli spróbować swoich sił przy kioskach Xbox i zagrać w Hot Wheels 2, Smerfy czy Kart. Nie zabraknie też stanowisk Virtual Reality, gdzie odwiedzający wejdą w świat Rainbow Reactora czy Spider-Mana.

Sport w wirtualnym wydaniu także zagości w Alei Bielany. Nowością jest stanowisko Simracingu, czyli symulatorów jazdy. Tu królować będzie Forza z ogromną liczbą modeli aut i najpopularniejszymi torami na świecie. Fani piłki nożnej także znajdą coś dla siebie. Najnowsza odsłona symulacyjnej gry FC24 będzie z pewnością jednym z najbardziej obleganych tytułów podczas wydarzenia.

Całość zamyka bogato wyposażona strefa Nintendo, a w niej m.in. Mario czy Super Smash Bros oraz stanowisko z kultowymi planszówkami, np. Gravitax Game, Harry Potter, Pokemnon czy Labirynth.

To nie wszystko. 20 stycznia Aleję Bielany odwiedzi Maria Jeleniewska, znana wszystkim młodszym użytkownikom TikToka. Influencerka spotka się z fanami, rozda autografy i wykona z fanami mnóstwo zdjęć.

A po zaspokojeniu głodu gamingowego odwiedzający będą mogli najeść się do syta w pobliskiej restauracji IKEA, która przez cały styczeń oferuje dzieciom obiad za 1 zł.

Wszystko gra w Alei Bielany – 14-28 stycznia, 11.00-19.00

Wizyta Marii Jeleniewskiej – 20 stycznia, 13.00-16.00

Wstęp na wydarzenia bezpłatny!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show