Terapia manualna według fizjoterapeutów - efektywność potwierdzona praktyką

Wejście i logo na firmę Fizjoterapia BrusiłowiczZmagasz się ze schorzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, dolegliwym bólem lub ograniczoną ruchomością stawów? Rozwiązaniem Twoich problemów może być terapia manualna. Obejmuje ona szeroki zakres technik, które stymulują pracę organizmu człowieka i łagodzą niekorzystne objawy. Aby zagwarantować sobie wysoką skuteczność leczenia, warto skorzystać z usług sprawdzonego specjalisty. Znajdziesz go w Fizjoterapii Brusiłowicz we Wrocławiu. To miejsce, gdzie zabiegi wykonują doświadczeni fizjoterapeuci, a ich praca poparta jest wymiernymi efektami.

Na czym polega terapia manualna?

Terapia manualna to metoda medyczna, która obejmuje szeroki zakres ćwiczeń terapeutycznych i technik manualnych. Stosuje się ją przy wielu wskazaniach medycznych. Podstawowa terapia manualna pomaga m.in. w: łagodzeniu dolegliwości bólowych, rozluźnianiu tkanek miękkich i napięcia mięśniowego oraz poprawie ruchomości stawów. W ramach tej metody wykonuje się m.in. takie zabiegi jak: masaż, stretching, neuromobilizacja, mobilizacja tkanek, terapia punktów spustowych czy też manipulacja stawami. Szczegółowy zakres ćwiczeń i technik wchodzących w terapię manualną dobiera się bezpośrednio do schorzenia i potrzeb pacjenta. Pomoże Ci w tym specjalista gabinetu Fizjoterapii Brusiłowicz we Wrocławiu. 

Czy warto stosować terapię manualną?

Jeżeli jest to uzasadnione medycznie, to bez dwóch zdań warto stosować terapię manualną. Co do tego nie ma wątpliwości mgr Radosław Brusiłowicz, który posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w tym obszarze. Wdrożenie tej metody medycznej pomaga w leczeniu m.in.: bólu kręgosłupa, ograniczenia ruchomości stawów, wad postawy, dysfunkcji mięśniowych, objawów dysfunkcji nerwowych, skurczów mięśniowych i problemów z układem mięśniowo-szkieletowym. Pod tym kątem terapia manualna skierowana jest do pacjentów w różnym wieku oraz o różnym spektrum dolegliwości. 

Terapia manualna w Fizjoterapii Brusiłowicz – doświadczone poparte wynikami

Magister Radosław Brusiłowicz posiada już 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu terapii manualnej oraz wykonywaniu innych zabiegów fizjoterapii. Przemawia za nim nie tylko wieloletnia praktyka, ale również zaawansowana wiedza w zakresie ludzkiego zdrowia oraz potrzeb organizmu. W Fizjoterapii Brusiłowicz do każdego pacjenta podchodzi się w sposób indywidualny. Najpierw poznaje się jego potrzeby i sytuację zdrowotną, a następnie na podstawie tego wywiadu przygotowuje się harmonogram terapii. Kolejnym krokiem jest wykonywanie zabiegów i terapii manualnej z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Dzięki temu terapia manualna we Wrocławiu w Fizjoterapii Brusiłowicz jest skuteczna, co potwierdzają dziesiątki zadowolonych pacjentów.

Terapia manualna wykonawna na pacjencie przez Brusilowicza

Skorzystaj z profesjonalnej fizjoterapii we Wrocławiu

Szukasz sprawdzonego fizjoterapeuty we Wrocławiu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez gabinet Fizjoterapii Brusiłowicz. Zadbają tam o Twoje zdrowie oraz zapewnią Ci kompleksowe wsparcie. W ofercie gabinetu znajduje się m.in. terapia manualna. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze specjalistą Fizjoterapii Brusiłowicz we Wrocławiu.

Artykuł powstał we współpracy z: Fizjoterapia Brusiłowicz

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show