Freebee uratuje milion pszczół

freebee Freebee – jedyny program wzajemnościowy w Polsce, który nie wymaga od nas dziesiątek kart w portfelu oraz zbierania w nieskończoność punktów, by uzyskać nagrodę– prawdopodobnie już w najbliższym czasie odnotuje milionowy skan i z tej okazji uratuje milion pszczół, a Pan Mirosław Forysia, członek Stowarzyszenia Pszczelniczego Rzeczpospolitej Polskiej będzie mógł otworzyć swoją zniszczoną pasiekę niedaleko Wrocławia.


Każdy użytkownik Freebee, bądź rozpoczynający dopiero „przygodę” z programem, może mieć swój wkład w charytatywną akcję na rzecz ratowania pszczół, używając karty lub aplikacji Freebee. Wystarczy jedynie dokonać transakcji np.: w kawiarni, restauracji, salonie piękności objetych programem Freebee: freebee.pl/miejsca

Jak działa Freebee?

Freebee może być użytkowany dwojako, za pomocą plastikowej karty lub bezpłatnej aplikacji mobilnej. Uczestnictwo w programie Freebee jest nieskomplikowane i wygodne.

Karta ta jest dostępna w każdym z miejsc objętych programem i uprawnia ona do zbierania punktów oraz korzystania z nagród u wszystkich Partnerów.

Aplikacja z kolei daje możliwość wyszukiwania partnerów Freebee znajdujących się w okolicy użytkownika i dodatkowo informuje o stanie konta, dzięki czemu na bieżąco można sprawdzać status punktów Freebee.

Na dzień dzisiejszy w programie uczestniczy ponad 460 lokalizacji w całej Polsce.

„W dwa lata od rozpoczęcia naszej działalności, zaufało nam już 200.000 klientów, którzy zdobyli łącznie 2.000 000 punktów – mówi Aymeric Monod-Gayraud – prezes zarządu i współzałożyciel Freebee. I dodaje - „wśród Polaków popularność idei wzajemności, na której oparliśmy program Freebee, wciąż rośnie. Najlepszym tego dowodem jest milionowy skan, którego spodziewamy się już w najbliższym czasie”. To właśnie z okazji tej historycznej transakcji, Freebee chce sfinansować akcję uratowania miliona pszczół we współpracy ze Stowarzyszeniem Pszczelniczym Rzeczpospolitej Polskiej. „Milionowy skan to dla nas sukces, ale także powód do radości, którą chcemy dzielić się z innymi, także poprzez działalność charytatywną. Zdecydowaliśmy się na wsparcie Stowarzyszenia ponieważ idea społecznej odpowiedzialności biznesu jest wpisana w DNA Freebee. Poza tym, pszczoła jest synonimem pracowitości i znakiem rozpoznawczym Freebee, a jednocześnie gatunkiem masowo wymierającym między innymi przez niszczenie siedlisk, co spotkało podopiecznych Stowarzyszenia w ostatnich tygodniach. Wybór aktywności charytatywnej na rzecz pszczół, pojawił się więc naturalnie w naszym zespole” - informuje Michał Niemczycki, wiceprezes zarządu i współzałożyciel start upu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show