Turystyka i Rekreacja

Szkoły Sztuk Walki we Wrocławiu

Szkoły reprezentujące sztuki walki i sporty walki we WrocławiuSztuki walki kultywowane są przez rodzaj ludzki od setek, a nawet tysięcy lat. Podczas treningu sztuk walki adepci poszczególnych szkół uczą się bronić i walczyć wręcz, jak i za pomocą różnego rodzaju broni. Cechą tego szczególnego rodzaju aktywności fizycznej jest doprowadzanie swoich umiejętności do takiej perfekcji, że bardziej właściwe jest ich określanie mianem sztuki, niż zwykłej umiejętności.

Warsztaty taneczne w Aquaparku

Warsztaty z różnych stylów tańca we wrocławskim AquaprakuW najbliższą sobotę 21.09 strefa fitness we wrocławskim Aquaparku zamieni się w prawdziwą szkołę tańca.

Szkoły Kung Fu we Wrocławiu

Pokaz kung fu chińskich mnichów z Klasztoru ShaolinKung fu to nazwa rozmaitych stylów sztuki walki mających swoje źródło w Chinach. Mimo, że Chiny leżą od stolicy Dolnego Śląska wiele tysięcy kilometrów, to okazuje się, że we Wrocławiu znaleźć można szkoły kung fu wushu, które funkcjonują od lat i zrzeszają wielu sympatyków tych dalekowschodnich systemów walki. 

Na ferie zimowe z PKP Intercity

ferie pkpPKP Intercity przygotowało się na wzmożone podróże w czasie ferii zimowych, które dla uczniów z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego rozpoczną się 28 stycznia br. Dzięki uruchamianym każdego dnia średnio ponad 380 pociągom, z PKP Intercity można wygodnie i tanio odwiedzić nie tylko największe polskie miasta, lecz również popularne górskie miejscowości, a nawet stolice europejskich państw.

Zimowy Turniej Piłkarski 2019 – darmowe rozgrywki dla dzieci i młodzieży

turniejPo raz kolejny w trakcie dolnośląskich ferii zimowych dzieci i młodzież z Wrocławia i okolic mogą rywalizować w bezpłatnych rozgrywkach piłki nożnej. Zimowy Turniej Piłkarski o Puchar Wrocławia odbędzie się w hali przy ul. Parkowej 14-16 we Wrocławiu. Pierwsze mecze startują 28.01.2019 r., finałowe spotkania odbędą się 08.02.2019 r.

Nowe połączenie do Karpacza dzięki umowie PKP Intercity i POLBUS-PKS

pociag karpacz14 grudnia br. PKP Intercity podpisało umowę z POLBUS-PKS na sezonowe połączenie do Karpacza. Pasażerowie z Warszawy czy Wrocławia będą mogli dojechać do Jeleniej Góry pociągiem PKP Intercity, a tam przesiąść się do autobusu, którym dojadą wprost do Karpacza. Na całą trasę będzie obowiązywał jeden bilet.

Z Wrocławia do Berlina, Wiednia i Budapesztu. PKP Intercity przedstawia rozkład jazdy na sezon 2018/2019 dla województwa dolnośląskiego

pkp icNowy międzynarodowy pociąg przejeżdżający przez Wrocław – to najważniejsza zmiana dla województwa dolnośląskiego w nowym rozkładzie jazdy PKP Intercity, który zacznie obowiązywać 9 grudnia 2018 r.

Biało-czerwone lokomotywy PKP Intercity już na torach

pkp grafikaNa tory wyjechały już pierwsze lokomotywy PKP Intercity ozdobione okolicznościową, biało-czerwoną grafiką. W ten sposób przewoźnik aktywnie uczestniczy w obchodach stulecia odzyskania niepodległości.

Pasażerowie z dolnośląskiego kupią bilety Polregio w aplikacji mobilnej e-podróżnik.pl

polregioPOLREGIO wprowadza kolejny mobilny kanał sprzedaży biletów. Już od dzisiaj pasażerowie największego przewoźnika w Polsce mogą nabyć bilety poprzez aplikację e-podróżnik.pl.

Majówka last minute z PKP Intercity

pkp majówkaDługi weekend majowy coraz bliżej. PKP Intercity podpowiada, jak zaplanować wygodny wyjazd pociągiem do najpopularniejszych kurortów turystycznych, m.in. do Zakopanego, Gdyni czy Szklarskiej Poręby. Podróżni, którzy zaplanują wycieczkę z wyprzedzeniem, zapłacą za bilety mniej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 14

Reklama

Reklama