Turystyka i Rekreacja

Pierwszy w tym roku długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi

koleje weekendPodróżni zyskają szansę na wyjątkowo długie podróżowanie z Kolejami Dolnośląskimi! Specjalne bilety będą ważne już od środowego wieczora, 5 stycznia, aż do poniedziałkowego poranka, 10 stycznia.

Półkolonie letnie 2021 we Wrocławiu z bardzo ciekawym programem

Mały Geniusz - półkolonie letnie dla dzieci we WocławiuWe Wrocławiu Mały Geniusz po raz kolejny organizuje wyjątkowe półkolonie, w których do tej pory wzięło już udział prawie 12 tysięcy zadowolonych dzieci podczas 500 turnusów w 8 lokalizacjach w Polsce.

Wracają połączenia międzynarodowe na Dolnym Śląsku

kolejeKoleje Dolnośląskie przywracają od poniedziałku, 18 stycznia kursowanie zawieszonych pociągów międzynarodowych. Pociągi będą kursowały zgodnie z rocznym rozkładem jazdy wprowadzonym w grudniu.

Z Dolnego Śląska do Berlina i w Polskę. PKP Intercity prezentuje rozkład jazdy na sezon 2020/2021 dla województwa dolnośląskiego

intercityNowe połączenie do Berlina, krótsze podróże z Wrocławia do wielu miast - to najważniejsze nowości dla województwa dolnośląskiego w nowym rocznym rozkładzie PKP Intercity, który wejdzie w życie w niedzielę 13 grudnia 2020 roku.

Na ferie zimowe z PKP Intercity

ferie 2020 pkpPKP Intercity jest przygotowane na wzmożone podróże w czasie ferii zimowych, które dla uczniów z województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego rozpoczną się 10 lutego 2020 roku. Dzięki uruchamianym każdego dnia średnio około 400 pociągom, z PKP Intercity można odwiedzić największe polskie miasta, popularne górskie miejscowości, a nawet stolice europejskich państw.

Wrocławski Bieg Niepodległości - 11 listopada 2019

Wroclawski Bieg Niepodleglosci - podium mężczyzn2636 osób na starcie Wrocławskiego Biegu Niepodległości, Polak i Polka na podium!

Jesień pełna aktywności w Kopalni Wrocław

Morsowania i kapiele zimą w Kopalni Wrocław - PaniowiceZakończenie sezonu letniego nie oznacza końca działalności Kopalni - Strefy Wakacji w podwrocławskich Paniowicach. Na najbliższe miesiące zaplanowano cykliczne wydarzenia: “Aktywne niedziele z Kopalnią” oraz “Morsowanie i zimowe pływanie w Kopalni”, które zapraszają wszystkich miłośników jesienno-zimowych aktywności do odwiedzenia obiektu.

Szkoły Sztuk Walki we Wrocławiu

Szkoły reprezentujące sztuki walki i sporty walki we WrocławiuSztuki walki kultywowane są przez rodzaj ludzki od setek, a nawet tysięcy lat. Podczas treningu sztuk walki adepci poszczególnych szkół uczą się bronić i walczyć wręcz, jak i za pomocą różnego rodzaju broni. Cechą tego szczególnego rodzaju aktywności fizycznej jest doprowadzanie swoich umiejętności do takiej perfekcji, że bardziej właściwe jest ich określanie mianem sztuki, niż zwykłej umiejętności.

Warsztaty taneczne w Aquaparku

Warsztaty z różnych stylów tańca we wrocławskim AquaprakuW najbliższą sobotę 21.09 strefa fitness we wrocławskim Aquaparku zamieni się w prawdziwą szkołę tańca.

Szkoły Kung Fu we Wrocławiu

Pokaz kung fu chińskich mnichów z Klasztoru ShaolinKung fu to nazwa rozmaitych stylów sztuki walki mających swoje źródło w Chinach. Mimo, że Chiny leżą od stolicy Dolnego Śląska wiele tysięcy kilometrów, to okazuje się, że we Wrocławiu znaleźć można szkoły kung fu wushu, które funkcjonują od lat i zrzeszają wielu sympatyków tych dalekowschodnich systemów walki. 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 15

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show