Turystyka i Rekreacja

Ferie w Polsce: co warto zobaczyć i jak się przygotować na niezapomnianą zabawę?

ferie zimoweFerie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

Koleje Dolnośląskie stawiają na bezpieczeństwo – tabor wyposażony w defibrylatory

defibrylator kolejWszystkie pociągi Kolei Dolnośląskich zostaną wyposażone w defibrylatory, czyli specjalistyczny sprzęt medyczny służący do przywrócenia akcji serca. Przewoźnik zakupił 44 urządzenia, które do połowy czerwca zostaną zamontowane w pojazdach.

Weekendowy powrót gratis w pociągach Kolei Dolnośląskich

kolej promocjaPowrót gratis to oferta dla miłośników atrakcji turystycznych, którzy wybierają się w najbliższy weekend do Szklarskiej Poręby czy Wałbrzycha. Korzystając z promocji, pasażerowie Kolei Dolnośląskich kupią bilety na podróż za połowę ceny!

Pierwszy w tym roku długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi

koleje weekendPodróżni zyskają szansę na wyjątkowo długie podróżowanie z Kolejami Dolnośląskimi! Specjalne bilety będą ważne już od środowego wieczora, 5 stycznia, aż do poniedziałkowego poranka, 10 stycznia.

Półkolonie letnie 2021 we Wrocławiu z bardzo ciekawym programem

Mały Geniusz - półkolonie letnie dla dzieci we WocławiuWe Wrocławiu Mały Geniusz po raz kolejny organizuje wyjątkowe półkolonie, w których do tej pory wzięło już udział prawie 12 tysięcy zadowolonych dzieci podczas 500 turnusów w 8 lokalizacjach w Polsce.

Wracają połączenia międzynarodowe na Dolnym Śląsku

kolejeKoleje Dolnośląskie przywracają od poniedziałku, 18 stycznia kursowanie zawieszonych pociągów międzynarodowych. Pociągi będą kursowały zgodnie z rocznym rozkładem jazdy wprowadzonym w grudniu.

Z Dolnego Śląska do Berlina i w Polskę. PKP Intercity prezentuje rozkład jazdy na sezon 2020/2021 dla województwa dolnośląskiego

intercityNowe połączenie do Berlina, krótsze podróże z Wrocławia do wielu miast - to najważniejsze nowości dla województwa dolnośląskiego w nowym rocznym rozkładzie PKP Intercity, który wejdzie w życie w niedzielę 13 grudnia 2020 roku.

Na ferie zimowe z PKP Intercity

ferie 2020 pkpPKP Intercity jest przygotowane na wzmożone podróże w czasie ferii zimowych, które dla uczniów z województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego rozpoczną się 10 lutego 2020 roku. Dzięki uruchamianym każdego dnia średnio około 400 pociągom, z PKP Intercity można odwiedzić największe polskie miasta, popularne górskie miejscowości, a nawet stolice europejskich państw.

Wrocławski Bieg Niepodległości - 11 listopada 2019

Wroclawski Bieg Niepodleglosci - podium mężczyzn2636 osób na starcie Wrocławskiego Biegu Niepodległości, Polak i Polka na podium!

Jesień pełna aktywności w Kopalni Wrocław

Morsowania i kapiele zimą w Kopalni Wrocław - PaniowiceZakończenie sezonu letniego nie oznacza końca działalności Kopalni - Strefy Wakacji w podwrocławskich Paniowicach. Na najbliższe miesiące zaplanowano cykliczne wydarzenia: “Aktywne niedziele z Kopalnią” oraz “Morsowanie i zimowe pływanie w Kopalni”, które zapraszają wszystkich miłośników jesienno-zimowych aktywności do odwiedzenia obiektu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 15

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show