Joga w Capitolu

joga w capitoluTeatr Muzyczny Capitol, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ i Rodzina w Formie rozpoczęły współpracę. Z myślą o ludziach, których praca wymaga kreatywności, od których oczekuje się nieszablonowych koncepcji i myślenia poza utartymi ścieżkami – zapraszamy na cotygodniowe poranne zajęcia jogi na naszym PODWÓRKU AKTYWNOŚCI.

Jeśli jesteście aktywni zawodowo – w biurze, na uczelni, w laboratorium, macie stresującą pracę, stale musicie być skoncentrowani, w pełni dyspozycyjni i twórczy – spróbujcie zacząć dzień od jogi w Capitolu. Joga relaksuje, ale nie rozleniwia: ładuje energią na cały dzień i otwiera umysł.

Począwszy od 15 kwietnia 2015 r., w każdą środę o godz. 7.30 zapraszamy na Podwórko Teatru Muzycznego Capitol na ćwiczenia jogi. Zajęcia, które poprowadzi Dominika Fuga, dyplomowana nauczycielka jogi, przeznaczone są dla wszystkich – zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, którzy z pewnością nie będą się nudzić, tylko doskonalić.

Dodatkową wartością zajęć jogi w Capitolu jest dobór muzyki. Ćwiczący podczas kolejnych spotkań będą słuchać utworów m.in. Meredith Monk, Phillipa Glassa i Steve’a Reicha: najwybitniejszych kompozytorów z kręgu minimalistów, Erika Satiego – niezwykłego prekursora muzyki ambientowej, czy Arvo Pärta, którego twórczość inspirowana była praktykami medytacyjnymi greckich mnichów.

Takich zajęć nie ma nigdzie indziej: to jedyne w swoim rodzaju połączenie gimnastyki ciała i ducha plus szansa na obcowanie z wybitną muzyką w unikalnej architekturze wnętrz Capitolu.

ZAPRASZAMY!

Zapisy pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia w każdą środę od 15 kwietnia 2015 r., godz. 7.30 (czas 45 min)

Wejście do teatru od ul. Piłsudskiego 67, drzwi otwieramy o 7.15

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież