Boot Camp – padnij, powstań!

merrellSezon wakacyjny rozpoczęty! W tym okresie błogiego lenistwa i wylegiwania się na plaży należy również pamiętać o odrobinie sportu. Spragnionych ruchu i pozytywnych emocji zapraszamy na zajęcia Boot Camp w ramach cyklu TRENUJ.ODKRYWAJ.MERRELL. Warszawa już za nami, teraz pora na Wrocław!

Dla niewtajemniczonych – Boot Camp to nowy rodzaj aktywności fizycznej oparty na programie treningowym armii amerykańskiej. Głównym celem tego typu aktywności jest zwiększenie siły i sprawności fizycznej.  Wszyscy chętni do wzięcia udziału w zajęciach mogą się spodziewać dużej ilości pompek, brzuszków, wypadów oraz czołgania - jak na prawdziwych żołnierzy przystało! Zajęcia odbywają się w grupach, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie i motywację do ćwiczeń. Zdaniem trenerów podczas godzinnego treningu Boot Camp można spalić nawet 1000 kalorii!

Zajęcia odbędą się we Wrocławiu. Ćwiczyć będziemy w pięknej scenerii Wyspy Bielarskiej. Na tej niewielkiej wysepce znajdują się tereny spacerowe oraz liczne place zabaw, na których będzie można odpocząć po intensywnym wysiłku fizycznym.

Bezpłatny trening Boot Camp z cyklu TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL odbędzie się 11 lipca o godz. 10. Ćwiczenia, na które zaprasza marka Merrell, zostaną poprowadzone przez profesjonalnych instruktorów tej dyscypliny z grupy Boot Camp Polska. Trenerzy, zależnie od stopnia zaawansowania uczestników, poprowadzą tradycyjny trening Boot Camp, wersję light dla osób, które miały dłuższą przerwę od sportu lub hard dla zwolenników solidnego wycisku, którzy mogą pochwalić się dobrą kondycją.

Szczegóły dotyczące treningu znajdują się na profilu marki Merrell na Facebooku. Rejestracja na lipcowe spotkanie rozpoczyna się 1 lipca. Zgłoszenia należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy oraz informację o uprawianych sportach. Przewidywany limit uczestników treningu to 35 osób.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama