"Pionierzy na Dzikim Zachodzie" - zagraj z nami!

pionierzyInteresujesz się historią Wrocławia? Nie boisz się zagadek? Lubisz przygody? Zapraszamy 26 września do udziału w grze miejskiej, "Pionierzy na Dzikim Zachodzie"!

Towarzystwo Edukacji Obywatelskiej w ostatnią sobotę września (26.09.2015 r.) organizuje grę miejską pt. "Pionierzy na Dzikim Zachodzie".  Gra ma na celu zwiększenie wiedzy wrocławian na temat powojennej historii miasta, wzrost zainteresowania historią oraz świadomości, jak duże znaczenie pierwsze lata powojennego Wrocławia wywarły na tożsamość jego mieszkańców. Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu "Patriotyzm Jutra".

Oczywiście wszystko to "podajemy" w przystępnej formie. Będzie odrobina rywalizacji, ale przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy.

Grać mogą osoby w wieku 16-35 lat. Początek rozgrywki - Dworzec  Nadodrze, godz. 9:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.pionierzy.com, gdzie można się zarejestrować - indywidualnie bądź drużynowo. Drużyny składać się będą z pięciu osób, zatem jeśli ktoś zgłosi się sam, zostanie przypisany do jakiejś grupy. Będzie więc okazja, aby poznać nowych ludzi. Zwycięska drużyna otrzyma pakiet wartościowych i ciekawych nagród związanych z Wrocławiem !

Gra została objęta Honorowym Patronatem Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia oraz Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show