Tańsze bilety PKP Intercity na Święta i Nowy Rok

intercity świętaZaplanuj świąteczną podróż z PKP Intercity i kup bilet taniej! Na podróżujących ekspresami w Święta i Nowy Rok czeka 100 tys. tanich miejsc. Co czwarty bilet na pociągi Express InterCity Premium oraz Express InterCity będzie dostępny już od 49 zł.

Osoby, które zaplanują świąteczną podróż z wyprzedzeniem mogą skorzystać z powiększonej puli promocyjnych biletów już od 49 zł. W okresie świąteczno - noworocznym co czwarte miejsce w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC) będzie dostępne w cenie Super Promo. Dodatkowo, od promocyjnych cen można odliczyć ulgi ustawowe, dlatego np. studenci za przejazd Pendolino zapłacą tylko 24 zł.

Na tegoroczne Święta i Nowy Rok pasażerowie PKP Intercity pojadą nie tylko szybko i komfortowo ale również w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Na naszych klientów pociągów ekspresowych czeka pula 100 tys. biletów w najniższych cenach. Jest to kilkukrotnie więcej niż w zeszłym roku - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.

Bilety w ramach oferty Super Promo są dostępne na przejazdy w komunikacji krajowej w klasie 1. i 2. Bilety można nabywać w całym okresie przedsprzedaży - najwcześniej na 30 dni przed terminem podróży, aż do wyczerpania limitu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show