Wyślij kartkę do Powstańca w pociągach Express InterCity Premium

pkp powstańcyRuszyła Kolejowa Poczta Powstańcza PKP Intercity! We wszystkich pociągach Pendolino pasażerowie otrzymają specjalne kartki akcji BohaterON, które na pokładzie pociągu będą mogli wysłać z podziękowaniami do osób walczących w Powstaniu Warszawskim. Kartki można również pobrać i wysłać na największych warszawskich dworcach.

PKP Intercity w ramach ogólnopolskiej akcji BohaterON stworzyło Kolejową Pocztę Powstańczą. W pociągach kategorii Express InterCity Premium (Pendolino) pasażerowie otrzymają bezpłatne, dedykowane kartki, na których mogą napisać podziękowania dla Powstańców Warszawskich. Wypełnione kartki podróżni mogą wrzucić do specjalnego pudełka znajdującego się na pokładzie pociągu i za pośrednictwem PKP Intercity wysłać do Powstańców.

Bezpłatne kartki dostępne są także przy okienkach kasowych PKP Intercity na stacjach: Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Na dworcach znajdują się także pudełka, do których można wrzucać kartki.

Kolejowa Poczta Powstańcza będzie funkcjonowała do 2 października. Następnie przewoźnik przekaże zebrane kartki organizatorom akcji BohaterON.

Powstańcy otrzymają je podczas uroczystej gali, która w listopadzie odbędzie się w Muzeum Powstania Warszawskiego.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show