Poznaj Polskę na nowo z PKP Intercity!

poznaj PolskęPKP Intercity jest partnerem aplikacji Poznaj Polskę/Meet Poland, która stanowi praktyczny przewodnik po najpiękniejszych częściach i nieznanych zakątkach kraju. Aplikacja dostępna jest w angielskiej wersji językowej, a już od 1 września będzie możliwość pobrania jej także w języku polskim.

PKP Intercity daje nam możliwość nie tylko dotarcia do ponad 400 miejsc w całym kraju, ale również zaplanowania podróży dzięki aplikacji, którą można pobrać na telefon lub tablet. Poznaj Polskę/Meet Poland to mobilny przewodnik po najpiękniejszych miejscach w Polsce. Użytkownicy za pomocą aplikacji mogą również sprawdzić dogodne połączenia kolejowe, czy cenę biletów, co znacznie ułatwi podroż do wybranego celu.

Aplikacja podzielona jest na sześć kategorii i zawiera propozycje wycieczek wraz ze szczegółowymi wskazówkami, jak dotrzeć w konkretne miejsca. Dzięki tym informacjom, łatwiej i wygodniej jest zaplanować podróż po Polsce. Kategoria „Patrząc wstecz” pozwala podążać za najważniejszymi wydarzeniami z historii Polski, zakładka „Skarby natury” podpowie, w jakich miejscach w Polsce można popływać kajakiem, spotkać żubra czy pospacerować po dzikiej plaży. „Polska w kalejdoskopie” pokaże natomiast najciekawsze krajowe atrakcje i zabytki. Miłośnikom kultury przypadnie do gustu kategoria „W kręgu kultury i sztuki”, w której można znaleźć informacje na temat ciekawych wystaw muzealnych czy wydarzeń kulturalnych. Zupełnie inną stronę naszego kraju odsłania zakładka pod nazwą „Polski biznes i innowacje”, która prezentuje dokonania polskich przedsiębiorstw, natomiast „Smakowita Polska” - poprowadzi każdego głodnego wrażeń smakosza po regionalnych specjałach polskiej kuchni.

Aplikację Meet Poland można pobrać ze sklepu Google Play oraz AppStore, na wszystkie urządzenia obsługujące system Android i iOS. Uruchomienie aplikacji w polskiej wersji językowej planowane jest na 1 września. Twórcą aplikacji Grupa Onet-RAS Polska, a oprócz PKP Intercity partnerami są PKP S.A., Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Rozwoju.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show