Listopadowe podróże z PKP Intercity!

pkp listopadPrzed nami dwa listopadowe święta, które sprzyjają wyjazdom. Premiowanie wcześniejszego zakupu biletów atrakcyjnymi rabatami, oferta dla rodzin, seniorów czy podróżujących w weekend - to tylko kilka z propozycji, z których mogą skorzystać osoby wybierające przejazd pociągami PKP Intercity.

Kto wcześniej planuje, ten w podróży zyskuje

Pasażerowie, którzy z wyprzedzeniem zaplanują wyjazdy na Wszystkich Świętych i długi weekend związany ze Świętem Niepodległości zapłacą za bilety mniej. Zapobiegliwi mogą skorzystać z puli najtańszych biletów na przejazdy pociągami Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Po wyprzedaniu biletów z oferty SuperPromo podróżni mogą liczyć na 30, 20 lub 10 % rabatu - zależnie od terminu zakupu biletu, w ramach promocji Wcześniej-Taniej. Zniżka ta obejmuje przejazdy dowolną kategorią pociągów PKP Intercity. Studenci i uczniowie mogą dodatkowo połączyć oferty premiujące wcześniejszy zakup z przysługującą im ulgą ustawową. Dzięki temu na wybranych relacjach za bilet zapłacą odpowiednio 24 zł lub 31 zł.

Rodziny, seniorzy, podróżujący w weekend też zapłacą mniej

Podróżowanie z całą rodziną nie musi być kosztowne. Pasażerowie, którzy planują wyjazd w grupie do 5 osób, w których przynajmniej jedna osoba to dziecko przed 16 rokiem życia, mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego, czyli 30% rabatu. Taką samą zniżkę otrzymają osoby, które ukończyły 60 rok życia w ramach oferty Bilet Seniora.

Podróżni, którzy planują odwiedzić klika miejsc podczas długiego weekendu listopadowego mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W związku ze świętem 11 listopada z oferty będzie można skorzystać już od czwartku, od 19:00 (10 listopada) do godziny 6:00 rano w poniedziałek (14 listopada). Cena Biletu Weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 79 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 154 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Taniej w każdy czwartek

Osoby, które nie zdążą zaplanować wyjazdu z wyprzedzeniem, mają szansę zdobyć promocyjne bilety w cenach od 49 zł dzięki ofercie Biletowej Czwartkomanii. Promocja jest limitowana i dotyczy przejazdów w drugiej klasie określonymi pociągami EIP oraz EIC w wyznaczonych terminach i relacjach. Listę wybranych połączeń można znaleźć co czwartek na stronie internetowej www.intercity.pl lub na facebookowym profilu przewoźnika. Składy objęte promocją odjeżdżają w ciągu 7 następnych dni - czyli od piątku do kolejnego czwartku.

Dodatkowe informacje na temat rozkładu jazdy oraz atrakcyjnych ofert biletowych można znaleźć na stronie: www.intercity.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show