Kolorowe Karty Intercity w nowej odsłonie

karty intercityPodróżuj biznesowo z PKP Intercity. Od wtorku 29 listopada przewoźnik wprowadza nową odsłonę Kolorowych Kart, a w niej: bilet w wersji miesięcznej, brak dopłaty do przejazdów pociągami Express InterCity Premium, a także wydłużony okres przedsprzedaży. Na start przewoźnik przygotował również limitowaną pulę imiennych zielonych kart, obowiązujących w klasie 2, w promocyjnej cenie.

Idealne na podróże służbowe

Kolorowe Karty Intercity to imienne lub bezimienne bilety sieciowe, uprawniające do nieograniczonej liczby przejazdów krajowych pociągami PKP Intercity - Twoje Linie Kolejowe (TLK), InterCity (IC), Express InterCity (EIC) oraz Express InterCity Premium (EIP), a także pociągami innych przewoźników kolejowych (Przewozy Regionalne, Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Warszawska Kolej Dojazdowa, Koleje Mazowieckie - KM, Koleje Dolnośląskie).

Co nowego?

Do tej pory podróżni mieli do wyboru trzy rodzaje kart - roczną (złotą), srebrną (półroczną) i niebieską (kwartalną). Od 29 listopada br. w ofercie przewoźnika pojawi się również zielona karta z miesięcznym okresem ważności. Posiadaczy Kolorowych Kart, którzy kupią bilety na nowych warunkach,
nie będzie obowiązywała dodatkowa dopłata (10 zł) do przejazdu pociągami Express InterCity Premium. Pasażerowie są zobowiązani do pobrania, przed rozpoczęciem podróży, wyłącznie bezpłatnej miejscówki. Nowością jest również wydłużenie okresu przedsprzedaży z 30 do 90 dni.

Gdzie kupić i ile to kosztuje?

Kolorowe Karty Intercity są dostępne w Centrum Obsługi Klienta na dworcu Warszawa Centralna. Zamówienie można jednak złożyć osobiście w każdym COK (Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa) lub przez formularz dostępny na stronie internetowej. Bilet sieciowy jest dostarczany zamawiającemu osobiście przez prowadzącego sprzedaż (w Warszawie), przesyłką kurierską (poza Warszawę) lub przekazywany podróżnemu we wskazanym w formularzu zamówienia Centrum Obsługi Klienta.

Na kupujących kartę imienną, obowiązującą w klasie 2, na okres jednego miesiąca czeka specjalna promocja. W sprzedaży znajdzie się limitowana pula biletów w atrakcyjnej cenie 1500 zł.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show