Oficjalna prezentacja drużyny Betard Sparty Wrocław w Multikinie w Arkadach Wrocławskich

betard żużel12 grudnia w Multikinie w Arkadach Wrocławskich odbędzie się prezentacja drużyny Betard Sparty Wrocław. Kibice na dużym ekranie zobaczą ciekawe materiały wideo z meczów najlepszej żużlowej ligi świata oraz sylwetki zawodników Betard Sparty Wrocław. Po oficjalnej uroczystości żużlowcy spotkają się kibicami. - Będzie to szansa, by wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi sportowcami. Taka okazja nie zdarza się często, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich miłośników żużla i nie tylko na to wyjątkowe spotkanie - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Arkadach Wrocławskich.

Wstęp na przedświąteczne, oficlane spotkanie z żużlowcami i sztabem szkoleniowym Betard Sparty Wrocław po okazaniu bezpłatnych wejściówek, które można zdobyć uczestnicząc w konkursach i zabawach organizowanych przez kub WTS Sparta Wrocław. Szczegóły dostępne na www.wts.pl .

Prezentacja wrocławskiej drużyny pt. „Kompletna paczka” rozpocznie się w sali kinowej Multikina w Arkadach Wrocławskich o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 21:00. Prezentację i spotkanie organizuje Klub WTS Sparta Wrocław.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show