„Fitness na Pergoli” w zimowej odsłonie

fitness pergolaJak brzmi jedno z najczęstszych noworocznych postanowień? Schudnę! A czy można zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, a przy okazji świetnie się bawić? Zdecydowanie tak! Już 22 stycznia (niedziela) rozpocznie się kolejna edycja projektu „Fitness na Pergoli” organizowanego cyklicznie przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”. Wydarzenie skierowane jest do każdego pełnoletniego wrocławianina, także do Ciebie.

Na treningi zapraszamy w sześć kolejnych niedziel w godzinach 14.00-16.00:

  • Start 22.01.2017 r. - Stretching, Szkoła Tańca Esens Wrocław  
  • 29.01.2017 r. - Body Workout, Hasta la Vista
  • 05.02.2017 r. - Zumba Fitness, Fitness Academy Korona
  • 12.02.2017 r. - Stretching z elementami tańca, Szkoła Tańca Esens Wrocław
  • 19.02.2017 r. - TBC, Zdrowy kręgosłup, Fitness Academy Stare Miasto
  • 26.02.2017 r. - Salsation, Hasta la Vista

Cykl rozpoczniemy od stretchingu – to ćwiczenia siłowe, które powodują wydłużenie i uelastycznianie mięśni. Trening pozwala na rozciągnięcie całego ciała, a tym samym zapobiega kontuzjom. To idealne zajęcia dla osób, które dbają o siebie, jak również dobra rozgrzewka przed kolejnymi treningami! Zajęcia poprowadzą: Adrianna Kaźmierczak i Volodymyr Kudlyuk – doświadczeni instruktorzy ze Szkoły Tańca Esens Wrocław.

Uzupełnieniem aktywności fizycznej zawsze powinna być zdrowa dieta. Po ćwiczeniach będzie można skorzystać z konsultacji dietetycznych. Porad na temat właściwego komponowania posiłków oraz racjonalnej diety udzieli Grażyna Karczewska, doradca ds. żywienia.

Wstęp na ćwiczenia jest bezpłatny. Gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnej energii. Co więcej, uczestnicy otrzymają karty do zbierania punktów, dla najaktywniejszych z nich na zakończenie cyklu przewidziane są nagrody. Dobra forma się opłaca!

Na treningi obowiązują ZAPISY: www.miastowformie.pl/pergolazima. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które posiadają własną matę, proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć.

„Fitness na Pergoli” jest elementem projektu „Zima na Pergoli” organizowanego przez wrocławską Halę Stulecia.

Akcja „Zima na Pergoli” to inicjatywa wrocławskiej Hali Stulecia, która rozpoczęła się w grudniu 2 lata temu otwarciem chętnie odwiedzanego, klimatycznego lodowiska na Pergoli. Wydarzenie jest kontynuacją prowadzonego w sezonie letnim przedsięwzięcia „Lato na Pergoli”. Jego celem jest zachęcenie i stworzenie możliwości dla lokalnej społeczności do aktywnego wypoczynku na terenie przestrzeni publicznej kompleksu Hali Stulecia, stąd bezpłatny charakter większości atrakcji.

Cykl treningów „Fitness na Pergoli” realizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”.

„Miasto w Formie” to wrocławski program promocji i edukacji zdrowotnej. Jego głównym celem jest kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród społeczności lokalnej. Program oferuje szereg propozycji o charakterze edukacyjnym: warsztaty, szkolenia, zajęcia ruchowe, konkursy oraz cykliczne inicjatywy takie jak: Dzień Zdrowia we Wrocławiu, Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia i Tydzień Ruchu.

Więcej informacji o cyklu „Fitness na Pergoli” oraz innych wydarzeniach prozdrowotnych na www.miastowformie.pl

Termin: 22.01-26.02.2017 r.

Miejsce: Pergola i sala sielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1

Organizator: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach Programu „Miasto w Formie”

Współorganizator: Hala Stulecia

Projekt współfinansowany ze środków gminy Wrocław.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show