Kraków, Warszawa, Poznań i Wrocław wśród miast z najlepiej ocenianą bazą hotelową

ranking hoteliAż cztery polskie miasta znalazły się na tworzonej co roku przez serwis trivago.pl liście 100 miast z najlepiej ocenianą bazą hotelową. Kraków, Warszawa, Poznań i Wrocław cieszą się wysokim zadowoleniem gości hotelowych – na podstawie opinii zagregowanych z ponad 200 stron rezerwacyjnych. Kraków uplasował się na najwyższej pozycji.

Pośród 100 destynacji, polskie miasta zajęły wysokie pozycje. Kraków znalazł się na 33. miejscu zestawienia, Warszawa na 41. miejscu, Poznań na 79. miejscu. Polską czwórkę zamyka Wrocław – 91. miejsce.

W Rankingu Reputacji 2017 największą satysfakcją gości, dokładnie tak, jak w zeszłorocznym rankingu cieszą się hotele w Goreme - w przepięknej dolinie w Turcji, w rejonie Kapadocji (86,82/100). To zabytkowa część tureckiej Anatolii. Na drugim miejscu uplasowała się włoska Matera (86,72/100) - w 1993 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Trójkę zamyka Rust, w Niemczech (86,47/100). W pierwszej dziesiątce znalazły się także chiński Lijiang, Belgrad (Serbia), San Gimignano (Włochy), Zagrzeb (Chorwacja), Killarney (Irlandia), Kalingrad (Rosja) i Gramado w Brazylii.

Międzynarodowy Ranking Reputacji wskazuje na miasta z najlepiej ocenianymi przez gości obiektami noclegowymi na całym świecie. Opiera się na ponad 175 milionach zagregowanych na trivago opinii, które pochodzą z ponad 200 stron rezerwacyjnych, takich jak Expedia.com, czy Hotels.com. Pod uwagę zostały wzięte kierunki z przynajmniej 130 hotelami i ponad 60 opiniami dla danego obiektu. 100% to idealny wynik, bo ile więcej mogą otrzymać perfekcyjne hotele w danym miejscu?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show