McFIT HOME OF FITNESS w nowej odsłonie teraz także we Wrocławiu

mcfit otwarcieW sobotę 28 stycznia odbyło się otwarcie drugiego studia McFIT we Wrocławiu. Nowe Studio McFIT HOME OF FITNESS położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 19 wykończone zostało według zupełnie nowego designu. Oferuje ono wiele innowacyjnych modułów treningowych, dzięki którym trening staje się prawdziwym przeżyciem, a ćwiczący czują się jak w drugim domu. Z okazji otwarcia przygotowano atrakcyjną ofertę otwarciową: do 14 lutego włącznie wszyscy zainteresowani mogą zawrzeć umowę promocyjną i trenować już za 39 zł miesięcznie.

„Z okazji otwarcia nowej siłowni we Wrocławiu chcielibyśmy dać każdemu możliwość przetestowania naszego stylowego obiektu i wypróbowania różnorodnych możliwości treningu wchodzących w skład koncepcji HOME OF FITNESS. W naszym studiu każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy chce zrzucić trochę na wadze na intensywnym treningu kardio, uczestniczyć w zajęciach w grupie, zbudować masę mięśniową czy polepszyć sprawność na treningu funkcjonalnym. Wszystko to w McFIT oferujemy w jednym miejscu”, wyjaśnia rzecznik prasowy McFIT, Pierre Geisensetter.

Nowatorskie moduły według koncepcji HOME OF FITNESS rozmieszczone są na powierzchni ok. 1500 m2. Klienci McFIT mogą m.in. wypróbować swoich sił na zajęciach fitness z serii CYBEROBICS®. W ramach tego treningu wirtualnego dostępnych jest 30 rodzajów zajęć i ponad 500 jednostek treningowych tygodniowo – prowadzonych przez wirtualnych trenerów za pośrednictwem dużego ekranu LCD. Oprócz tego w nowym Studiu HOME OF FITNESS przewidziano też inne nowe możliwości treningu, takie jak strefa funkcjonalna. Dzięki linom, taśmom treningowym, czy ruchomym uchwytom do podciągania daje ona możliwość pracy nad wieloma grupami mięśni jednocześnie. Ćwiczący mają do dyspozycji oczywiście także bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio.

Design nowych studiów McFIT HOME OF FITNESS zdecydowanie wykracza poza poziom czysto praktyczny – egzotycznie wyposażone wnętrza stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Rozmaite style, od street artu przez etno aż po sztukę nowoczesną, łączą się w wyjątkowy sposób w koncepcję przestrzenną przywodzącą na myśl dom poszukiwacza przygód. Szczególny nastrój studiów McFIT HOME OF FITNESS podkreśla wreszcie specjalna aranżacja oświetlenia.
1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiów czynią McFIT numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show