Warszawa na weekend! Tylko pociągiem PKP Intercity

warszawa intercityStarówka, Łazienki Królewskie, Stadion Narodowy czy Centrum Nauki Kopernik - to tylko niektóre z atrakcji turystycznych Warszawy. Planując wyjazd do stolicy Polski warto skorzystać z oferty PKP Intercity. Podróż z Wrocławia trwa tylko 3h 38 min, a bilety można kupić już od 59 zł.

Wiosna, czas start! Coraz cieplejsze dni zachęcają do podróży. Nadchodzące weekendy to idealny czas na odpoczynek, jak również poznawanie uroków Polski. Warszawa to doskonała propozycja na wypad we dwoje, z rodziną czy grupą znajomych. Warto zatem skorzystać z ofert PKP Intercity i zwiedzić jedno z piękniejszych miast Polski.

W 3h 38 min do stolicy Polski

Planując wyjazd, warto sprawdzić dostępne połączenia i wybrać najdogodniejsze. Na trasie z Wrocławia do Warszawy PKP Intercity zapewnia 13 połączeń dziennie, w tym 6 ekspresowych (4 pociągi Express InterCity Premium, 2 składy Express InterCity) oraz 7 ekonomicznych (6 pociągów InterCity i 1 skład Twoje Linie Kolejowe). Przejazd składem Pendolino zajmuje tylko 3h 38 min. Jest to najszybszy sposób na dojazd z centrum do centrum miasta, bez transferu z lotniska czy stania w korkach przed wyjazdem na autostradę.

Podróż Pendolino już od 59 zł

Planując podróż do Warszawy z wyprzedzeniem, pasażerowie pociągów expressowych, w tym Pendolino, mogą skorzystać z oferty Super Promo. Ceny biletu za przejazd z Wrocławia rozpoczynają się od 59 zł za 2. klasę. Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity oferuje zniżki w ramach promocji Wcześniej-Taniej, obowiązującej na wszystkie kategorie pociągów. Najpierw udostępniane są bilety z 30% rabatem, a następnie z 20% i 10% zniżką.

Atrakcyjna jest także oferta weekendowa, umożliwiająca wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. Można z niej skorzystać od piątku od godz. 19.00 do poniedziałku do godz. 6:00 rano. Cena Biletu Weekendowego w drugiej klasie wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Komfortowa podróż i bagaż w cenie biletu

Na trasie z Wrocławia do Warszawy można skorzystać m.in. z przejazdu pociągiem Pendolino czy PesaDART, które oferują wiele udogodnień. Na pokładach nowoczesnych pojazdów znajdują się m.in. wygodne fotele, gniazdka elektryczne, nowoczesne toalety, przewijaki dla niemowląt, strefa gastronomiczna czy stojaki do przewozu rowerów. Ponadto pociągi zostały przystosowane do potrzeb podróżnych o ograniczonej mobilności ruchowej. Podróżując pociągiem, można popracować, poczytać książkę, zjeść posiłek, a przede wszystkim w każdej chwili przejść się po pokładzie. Dodatkowym atutem podróży pociągiem jest możliwość pojawienia się na dworcu na chwilę przed odjazdem pociągu, bez konieczności przechodzenia procedur odprawy bagażu. W cenie biletu można przewieźć dowolnej wielkości walizkę.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show