Wrocław gospodarzem piłkarskiego turnieju Neymar Jr's Five

turniej piłkarskiW najbliższy piątek (26 maja) turniej Neymar Jr’s Five zawita do czwartego miasta na trasie – Wrocławia. Rozgrywki zaplanowane na godzinę 17:00 rozpoczną drugi weekend turniejowego tournée sygnowanego imieniem gwiazdy Barcelony. Złota zasada „tracisz bramkę, tracisz zawodnika” jest dobrze znana młodym piłkarzom z naszego kraju, którzy w ubiegłym roku mieli okazję przetestować ją na własnej skórze podczas pierwszej edycji turnieju. Na boiskach spotkają się pięcioosobowe drużyny, dwie najlepsze awansują do krajowego finału. Zawody we Wrocławiu odbędą się na boisku przy ul. Grochowej 36.

Wszystko wskazuje na to, że na wrocławskim przystanku eliminacyjnym pojawi się komplet drużyn, a w rozgrywkach weźmie udział ponad 200 zawodników. Wśród zgłoszonych są m.in.: „Staszica Wrocław”, „Red Devils Wrocław”, „Flying Dragons”. Ci ostatni, z sukcesami brali już udział w rozgrywkach Neymar Jr’s Five. Z łódzkich eliminacji dostali się do krajowego finału, gdzie ich pewny marsz po mistrzowski tytuł i podróż do Brazylii przerwała ekipa UKS Bródno. Warszawiacy zwyciężyli w rzutach karnych wykonywanych z połowy boiska na pustą bramkę i to oni zgarnęli główną nagrodę.

W zawodach jest o co walczyć! Lokalny zwycięzca otrzyma voucher o wartości 1000 zł ufundowany przez partnera turnieju sklep R-GOL.com. A Mistrz Polski wyłoniony w czasie warszawskiego finału (10.06 – kwalifikują się 2 najlepsze ekipy z każdego miasta) poleci reprezentować nasz kraj podczas światowych finałów Neymar Jr’s Five 2017 w brazylijskim Praia Grande.

W czasie całej trasy trwają poszukiwania najbardziej utalentowanego 16-latka, który zostanie zaproszony na Allianz Junior Football Camp odbywający się w ośrodkach treningowych Bayernu Monachium.

Neymar Jr’s Five w 2016 roku, podbił serca fanów futbolu w Polsce, przyciągając ponad 200 drużyn. Druga odsłona zawodów już wystartowała w ponad 50 lokalizacjach na świecie, a do udziału zgłosiło się ponad 15 tysięcy ekip i 60 tysięcy graczy. Kwalifikacyjne zmagania gościły już w Szczecinie, Poznaniu i Toruniu, w najbliższy weekend (26-28 maja) odwiedzą Wrocław, Bytom i Kraków. W sumie zostaną rozegrane w 10 miastach. Zapisy są darmowe, a zgłoszenia ekip przyjmowane na stronie zawodów www.neymarjrsfive.com.


Neymar Jr's Five - kwalifikacje, Wrocław: 
piątek (26.05), boisko przy ul. Grochowej 36.

Jeśli lista nie zostanie zapełniona / z przyczyn losowych któraś z zarejestrowanych ekip nie pojawi się na miejscu, będzie możliwość zapisów w biurze zawodów w godz. 16:00 - 17:00.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 17:00.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O TURNIEJU:5 X 5 ZAWODNIKÓW
 7 zawodników z rezerwowymi
 wiek: 16 – 25 lat (2 zawodników może być 25+)MECZ TRWA 10 MINUT
 brak rozstrzygnięcia: dogrywka 1 x 1UTRATA GOLA = STRATA ZAWODNIKA

NAJLEPSZA DRUŻYNA W POLSCE będzie reprezentować nasz kraj w międzynarodowym finale w Brazylii.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show