W sobotę Odra River Cup 2017 - zapraszamy na Bulwar PWr

odra river cupSzesnaście osad weźmie udział w międzynarodowych zawodach wioślarskich Odra River Cup 2017 organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasz bulwar w najbliższą sobotę, 3 czerwca. Zmaganiom sportowców towarzyszyć będzie piknik rodzinny oraz koncerty Grubsona i zespołu Big Up!

Tegoroczna edycja regat rozpocznie się o godzinie 12.00. O zwycięstwo walczyć będą ósemki z Polski, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Eliminacje zaplanowano na godz. 12.30, a wyścigi finałowe rozpoczną się ok. godz. 16.15.

Następnie na Odrze będą się ścigać załogi smoczych łodzi. Nie zabraknie także tradycyjnego pojedynku między osadami Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego o Puchar Rektora PWr. Załogi wystartują około godziny 19.30.

Odra River Cup to nie tylko sportowe emocje, ale także piknik rodziny dla pracowników PWr i wszystkich wrocławian, który przygotowała Fundacja Manus wraz z kołami studenckimi uczelni. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy dla dzieci, pokazy dogfrisbee, warsztaty prowadzone przez studentów z kół naukowych, darmowe rejsy tramwajem wodnym po Odrze, a także koncerty. Na bulwarze zagrają: Big Up! (g. 18.00) i Grubson z zespołem (g. 20.00).

Impreza zakończy się około godziny 22.00 pokazem sztucznych ogni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show