„W Podróż” z PKP Intercity

w podróżPKP Intercity rusza z magazynem pokładowym w nowej odsłonie! Już w połowie czerwca w wybranych pociągach przewoźnika pojawi się pierwszy numer miesięcznika w odświeżonym wydaniu. Magazyn „W Podróż” dostarczy pasażerom przydatną wiedzę na temat oferty przewoźnika oraz podróżniczych destynacji, a także dobrą rozrywkę. Za nową szatę graficzną i odświeżoną tematykę pisma odpowiada poznańskie wydawnictwo Skivak.

Co znajdziemy w nowym wydaniu?

PKP Intercity w ramach przetargu wybrało nowego wydawcę magazynu pokładowego. Dotychczasowy miesięcznik „W Podróży” zastąpi nowe wydawnictwo o odświeżonym tytule: „W Podróż”. Magazyn będzie ubrany w zupełnie nową szatę graficzną, która nawiązuje do tematyki kolejowej. Motywem przewodnim pisma będzie podróżowanie i wszystkie zagadnienia z nim związane. Na łamach miesięcznika znajdą się m.in. wywiady ze znanymi osobami dotyczące podróżowania, praktyczne porady i kolejowe ciekawostki. Każdy numer będzie poświęcony destynacjom, do których można dojechać pociągami PKP Intercity wraz z przydatnymi wskazówkami na temat oferty czy praw i obowiązków podróżujących koleją. Nowe wydawnictwo będzie cechował bardziej lifestylowy charakter, a całość wypełnią dodatkowo nowoczesne infografiki czy fotografie. Jednym z głównych założeń pisma jest interakcja z pasażerami. Z tej okazji na czytelników pierwszego numeru czeka konkurs fotograficzny z atrakcyjnymi nagrodami.

Nie tylko w ekspresach

Magazyn „W Podróż” będzie dostępny nie tylko w składach kategorii EIP i EIC, ale także w pociągach FLIRT3 i PesaDART (kategorii IC), na pokładach których podróżuje średnio około milion pasażerów miesięcznie. Nowe pismo będą mogły przeczytać także osoby odwiedzające Centra Obsługi Klienta PKP Intercity i punkty InfoDworzec. Za wydawanie miesięcznika jest odpowiedzialne poznańskie wydawnictwo Skivak, które ma na swoim koncie ponad 690 wydanych magazynów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show