Promo! Nowa oferta biletowa PKP Intercity

promocja pkpPlanuj wcześniej i kupuj taniej! PKP Intercity wprowadza do systemu sprzedaży kolejną pulę biletów w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Nowa oferta przedsprzedażowa Promo może zmniejszyć koszty podróży pociągami ekspresowymi nawet o 55%. Tanie bilety będą dostępne już od 1 sierpnia br.

Wcześniej zawsze oszczędzasz

PKP Intercity konsekwentnie stawia na strategię premiowania osób, które planują podróż wcześniej i kupują bilety z wyprzedzeniem. Przewoźnik od 1 sierpnia br. wdroży nową ofertę przedsprzedażową na przejazdy w klasie 2. pociągami Express InterCity Premium i Express InterCity, kursującymi od 31 sierpnia br.

Oferta Promo zapewni pasażerom podróże w atrakcyjnych cenach. Za bilet w 2. klasie pociągu EIP na trasie z Krakowa, Trójmiasta czy Katowic do Warszawy podróżny zapłaci 79 zł, a z Wrocławia do stolicy 89 zł. Jednocześnie m.in. studenci czy uczniowie dzięki przysługującym im ulgom ustawowym za przejazd zapłacą jeszcze mniej. Bilety w ramach oferty Promo będą dostępne dopiero po wyprzedaniu puli Super Promo. Nowa oferta będzie również limitowana. Po wyczerpaniu puli Promo pasażerom będą oferowane bilety w ramach oferty Wcześniej, odpowiednio z 30%, 20% i 10% zniżką.

Atrakcyjne ceny na krótkich odcinkach

Jednocześnie od 1 sierpnia br. bilety w ramach oferty Super Promo na przejazdy na krótkich odcinkach będą jeszcze tańsze. Obniżki wyniosą nawet 40 zł. Mniej zapłacą np. pasażerowie podróżujący na trasie ze Świnoujścia do Stargardu, gdzie cena biletu w ramach Super Promo spadnie z 69 do 29 zł, czy na odcinku z Opola do Częstochowy - tu opłata obniży się o 30 zł, tj. do 29 zł.

Odliczaj dni do odjazdu

PKP Intercity dostosuje również progi czasowe oferty Wcześniej, z której można skorzystać w klasie 2. na dowolnie wybranej trasie krajowej wszystkich kategorii pociągów (EIP, EIC, IC, TLK). Od 31 sierpnia by otrzymać 10% zniżki należy kupić bilet na co najmniej 7 dni przed odjazdem, 20% na co najmniej 14 dni, a 30% na co najmniej 21 dni przed podróżą.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show